Vacaciones en la República Checa:CZeCOTTourmapsBohemia del esteUNESCOVacaciones activasHorarios

skočit na navigaci | skočit na obsah


no registrado
Entrar en el sistema
selección de la lengua: cn cz de en es fr it jp nl pl ru

Kutná Hora.
fotografie: anterior | más

nahoru ^


Kutná Hora - Calendario de eventos

Eventos recomendados

(Sladké vánoce)

sábado 2.12.2017  - 6.1.2018

(Kutná Hora)

(Ladovské vánoce)

(Ladovské vánoce)

jueves 7.12.2017  - miércoles 10.1.2018

Hrádek (Kutná Hora)

(Poznej světové dědictví UNESCO)

(Poznej světové dědictví UNESCO)

viernes 8.12.2017  - lunes 25.3.2018

(Kutná Hora)

(Putování ostrovem Srí Lanka)

lunes 15.1.2018 17:30

(Kutná Hora)

Búsqueda de acontecimientos

(Jakub Myslín - Stará spektiva)

domingo 22.10.2017  - 18.3.2018

Galería de la Región de Bohemia Central - galería y colegio de los Jesuitas (Kutná Hora)

(Barbora Bálková)

domingo 22.10.2017  - 18.3.2018

Galería de la Región de Bohemia Central - galería y colegio de los Jesuitas (Kutná Hora)

(Jan Tichý - Emoce krajiny)

domingo 22.10.2017  - 11.3.2018

Galería de la Región de Bohemia Central - galería y colegio de los Jesuitas (Kutná Hora)

(Vernisáž výstavy Josefina Bakošová - Imago)

domingo 22.10.2017  - 18.3.2018

Galería de la Región de Bohemia Central - galería y colegio de los Jesuitas (Kutná Hora)

(Josefina Bakošová - Imago)

domingo 22.10.2017  - 18.3.2018

Galería de la Región de Bohemia Central - galería y colegio de los Jesuitas (Kutná Hora)

(Aurel Klimt - Lajka: od filmu k divadlu a zpět)

(Aurel Klimt - Lajka: od filmu k divadlu a zpět)

domingo 12.11.2017  - 11.2.2018

Galería de la Región de Bohemia Central - galería y colegio de los Jesuitas (Kutná Hora)

(Poznej světové dědictví UNESCO)

(Poznej světové dědictví UNESCO)

viernes 8.12.2017  - lunes 25.3.2018

(Kutná Hora)

(Hana Puchová - kresby, obrazy)

viernes 5.1.2018  - miércoles 28.2.2018

Galería de Felix Jenewein (Kutná Hora)

(Kavárnička a máme tady Nový rok!)

miércoles 17.1.2018 14:00

(Kutná Hora)

(Kavárna s překvapením)

miércoles 17.1.2018 19:00

(Kutná Hora)

(Největší showman)

miércoles 17.1.2018 19:00

Cine Cruz Azul (Kutná Hora)

(Čtenářský klubík pro děti od 4 do 7 let)

jueves 19.10.2017 15:00
jueves 18.1.2018 15:00

(Kutná Hora)

(Jakub Smolík)

jueves 18.1.2018 19:00

Teatro municipal de Tyl (Kutná Hora)

("Charlie Slavík Revue")

miércoles 20.4.2016 20:00
jueves 18.1.2018 19:00

Blues Café (Kutná Hora)

(Když se zhasne)

(Když se zhasne)

viernes 19.1.2018 19:00

(Kutná Hora)

(Cizinec ve vlaku)

viernes 19.1.2018 19:00

Cine Cruz Azul (Kutná Hora)

(Absolventský ples SOŠ a SOU řemesel Kutná Hora)

viernes 19.1.2018 19:00

(Kutná Hora)

(Kurz Akryl jako akvarel)

sábado 20.1.2018 9:00 - 20.1.2018

(Kutná Hora)

(Dětský karneval)

(Dětský karneval)

sábado 20.1.2018 15:00 - 20.1.2018

Gimnasio de Sokol (Kutná Hora)

(Jumanji: Vítejte v džungli)

sábado 20.1.2018 16:00

Cine Cruz Azul (Kutná Hora)

(Kurz Krajinomalba akrylem - Provence a Toskánsko)

domingo 21.1.2018 9:00 - 21.1.2018

(Kutná Hora)

(Můj život Cuketky)

domingo 21.1.2018 16:00

Cine Cruz Azul (Kutná Hora)

(Milada)

miércoles 8.11.2017 19:00
domingo 26.11.2017 19:00
miércoles 13.12.2017 19:00
domingo 21.1.2018 19:00

Cine Cruz Azul (Kutná Hora)

(Tabita - trochu jiný časopis)

lunes 22.1.2018 17:00

Trebišovská (Kutná Hora)

(Listování)

mártes 23.1.2018 17:00

(Kutná Hora)

(Galakoncert operních hvězd - velkoplošná DVD projekce)

mártes 23.1.2018 18:00

(Kutná Hora)

(Tvořivá dílna pro seniorky)

jueves 25.5.2017 10:00
jueves 26.10.2017 10:00
jueves 25.1.2018 10:00

(Kutná Hora)

(Disputace s Janem Mandelíkem)

jueves 25.1.2018 18:00

(Kutná Hora)

(Ve starém skladu se svítí!)

(Ve starém skladu se svítí!)

jueves 25.1.2018 18:00

Teatro municipal de Tyl (Kutná Hora)

(Všechny prachy světa)

jueves 25.1.2018 19:00

Cine Cruz Azul (Kutná Hora)

(Mistrovství České republiky v twirlingu 2018)

viernes 26.1.2018  - domingo 28.1.2018

Casa de niños y jóvenes (Kutná Hora)

(Turnaj v pexesu)

(Turnaj v pexesu)

viernes 26.1.2018 14:30 - 26.1.2018

Casa de niños y jóvenes (Kutná Hora)

(82. noční přechod okresem)

viernes 26.1.2018 18:00

Kutná Hora

(Labyrint: Vražedná léčba, 3D)

viernes 26.1.2018 19:00

Cine Cruz Azul (Kutná Hora)

(Maturitní ples V8A Gymnázia Jiřího Ortena)

viernes 26.1.2018 19:00

(Kutná Hora)

(Jubilejní koncertní turné 2018)

viernes 26.1.2018 19:00

Teatro municipal de Tyl (Kutná Hora)

(Výroční koncert skupiny Vesper - 10 let natvrdo tour)

(Výroční koncert skupiny Vesper - 10 let natvrdo tour)

viernes 26.1.2018 20:30

(Kutná Hora)

(Zimní Praha)

sábado 27.1.2018

Casa de niños y jóvenes (Kutná Hora)

(Giacomo Puccini - Tosca)

sábado 27.1.2018 18:45

Cine Cruz Azul (Kutná Hora)

(Ples kutnohorských fotbalistů)

(Ples kutnohorských fotbalistů)

sábado 27.1.2018 19:00

(Kutná Hora)

(Workshop Malování mandaly na plátno)

domingo 28.1.2018 9:00 - 28.1.2018

(Kutná Hora)

(Pohádky z pařezové chaloupky)

lunes 13.2.2017 10:00
domingo 28.1.2018 15:00

Teatro municipal de Tyl (Kutná Hora)

(Zoufalé ženy dělají zoufalé věci)

jueves 18.1.2018 19:00
sábado 20.1.2018 19:00
miércoles 24.1.2018 19:00
domingo 28.1.2018 19:00

Cine Cruz Azul (Kutná Hora)

(Lacan)

mártes 30.1.2018 19:00

Teatro municipal de Tyl (Kutná Hora)

(Tvořivá dopoledne a trénování paměti)

miércoles 3.5.2017 9:00
miércoles 10.5.2017 9:00
lunes 15.5.2017 9:00
miércoles 17.5.2017 9:00
lunes 22.5.2017 9:00
miércoles 24.5.2017 9:00
lunes 29.5.2017 9:00
miércoles 31.5.2017 9:00
miércoles 3.1.2018 9:00
lunes 8.1.2018 9:00
miércoles 10.1.2018 9:00
lunes 15.1.2018 9:00
miércoles 17.1.2018 9:00
lunes 22.1.2018 9:00
miércoles 24.1.2018 9:00
lunes 29.1.2018 9:00
miércoles 31.1.2018 9:00

(Kutná Hora)

(Labyrint: Vražedná léčba)

miércoles 31.1.2018 19:00

Cine Cruz Azul (Kutná Hora)

(Kolo zázraků)

jueves 1.2.2018 19:00

Cine Cruz Azul (Kutná Hora)

(Nick Cave očima hudebního publicisty Jiřího Černého)

(Nick Cave očima hudebního publicisty Jiřího Černého)

jueves 1.2.2018 19:00

Blues Café (Kutná Hora)

(Vernisáž výstavy Velikatema)

viernes 2.2.2018 17:00

Casa social - sala de exhibiciones (Kutná Hora)

(Mše svatá na svátek uvedení Páně do chrámu - hromnice)

viernes 2.2.2018 18:00

Templo de Santa Bárbara (Kutná Hora)

(Prezident Blaník)

viernes 2.2.2018 19:00

Cine Cruz Azul (Kutná Hora)

(Velikatema)

sábado 3.2.2018  - domingo 18.2.2018

Casa social - sala de exhibiciones (Kutná Hora)

(Zimní vycházka zeměpisného a vlastivědného sdružení)

sábado 3.2.2018 9:10

Kutná Hora

(Malínský karneval)

(Malínský karneval)

sábado 3.2.2018 15:00

Gimnasio de Sokol (Kutná Hora)

(Čertův švagr)

domingo 4.2.2018 15:00

Teatro municipal de Tyl (Kutná Hora)

(Přednáška z cyklu Poznáváme památky UNESCO)

lunes 5.2.2018 17:30

(Kutná Hora)

(Místo uzdravení)

lunes 7.11.2016 19:00 - 7.11.2016
lunes 5.12.2016 19:00 - 5.12.2016
lunes 2.1.2017 19:00 - 2.1.2017
lunes 6.2.2017 19:00 - 6.2.2017
lunes 6.3.2017 19:00 - 6.3.2017
lunes 3.4.2017 19:00 - 3.4.2017
lunes 1.5.2017 19:00 - 1.5.2017
lunes 5.6.2017 19:00 - 5.6.2017
lunes 3.7.2017 19:00 - 3.7.2017
lunes 7.8.2017 19:00 - 7.8.2017
lunes 4.9.2017 19:00 - 4.9.2017
lunes 2.10.2017 19:00 - 2.10.2017
lunes 6.11.2017 19:00 - 6.11.2017
lunes 4.12.2017 19:00 - 4.12.2017
lunes 8.1.2018 19:00 - 8.1.2018
lunes 5.2.2018 19:00 - 5.2.2018

Trebišovská (Kutná Hora)

(Mirek Jiřišta - vzpomínkový zábavný večer)

mártes 6.2.2018 18:00

Teatro municipal de Tyl (Kutná Hora)

(Přijďte si zahrát Go)

(Přijďte si zahrát Go)

viernes 9.2.2018 18:00

(Kutná Hora)

(František Kasl)

viernes 24.11.2017 19:00
viernes 9.2.2018 19:00

Teatro municipal de Tyl (Kutná Hora)

(Animace 2 Výtvarná dílna s Aurelem Klimtem)

sábado 10.2.2018 10:00 - domingo 11.2.2018 14:00

Galería de la Región de Bohemia Central - galería y colegio de los Jesuitas (Kutná Hora)

(Stavění sněhuláků)

sábado 10.2.2018 14:00

Kutná Hora

(Lajka: přednáška propagátora kosmonautiky Pavla Toufara)

sábado 10.2.2018 16:00

Galería de la Región de Bohemia Central - galería y colegio de los Jesuitas (Kutná Hora)

(Gaetano Donizetti - L´elisir D´amore (Nápoj lásky))

sábado 10.2.2018 17:45

Cine Cruz Azul (Kutná Hora)

(4 společný ples neziskových organizací)

(4 společný ples neziskových organizací)

sábado 10.2.2018 20:00

(Kutná Hora)

(Dana Puchnarová: Pokus o překonání hranice)

domingo 11.2.2018  - 13.5.2018

Galería de la Región de Bohemia Central - galería y colegio de los Jesuitas (Kutná Hora)

(Vnitřek lesa - Z cyklu práce na papíře ze sbírek GASK)

domingo 11.2.2018  - 13.5.2018

Galería de la Región de Bohemia Central - galería y colegio de los Jesuitas (Kutná Hora)

(Dětský maškarní karneval)

(Dětský maškarní karneval)

domingo 11.2.2018 14:00 - 11.2.2018

(Kutná Hora)

(Dernisáž výstavy Lajka: Od filmu k divadlu a zpět)

domingo 11.2.2018 16:00

Galería de la Región de Bohemia Central - galería y colegio de los Jesuitas (Kutná Hora)

(Čertoviny)

sábado 6.1.2018 16:00
sábado 6.1.2018 19:00
domingo 7.1.2018 16:00
sábado 13.1.2018 16:00
sábado 3.2.2018 16:00
sábado 3.2.2018 19:00
domingo 11.2.2018 16:00

Cine Cruz Azul (Kutná Hora)

(Krize manželství - co k ní vede a jak jí předcházet)

mártes 13.2.2018 19:00

Hotel Donde Verdugo (Kutná Hora)

(Nejúspěšnější sportovec Kutné Hory roku 2017)

miércoles 14.2.2018 18:00

Teatro municipal de Tyl (Kutná Hora)

(Mše svatá na popeleční středu)

miércoles 14.2.2018 18:00

Templo de Santa Bárbara (Kutná Hora)

(Stand-up Show s Underground Comedy)

jueves 15.2.2018 19:00

Teatro municipal de Tyl (Kutná Hora)

(Padesát odstínů svobody)

jueves 8.2.2018 0:01
jueves 8.2.2018 19:00
viernes 9.2.2018 19:00
domingo 11.2.2018 19:00
lunes 12.2.2018 19:00
mártes 13.2.2018 19:00
miércoles 14.2.2018 19:00
jueves 15.2.2018 19:00

Cine Cruz Azul (Kutná Hora)

(Skleněný zvěřinec)

viernes 16.2.2018 19:00

Teatro municipal de Tyl (Kutná Hora)

(Špindl)

jueves 21.12.2017 19:00
viernes 22.12.2017 19:00
viernes 29.12.2017 19:00
domingo 4.2.2018 19:00
viernes 16.2.2018 19:00

Cine Cruz Azul (Kutná Hora)

(Vycházka zeměpisného a vlastivědného sdružení, zamrzlý (?) zimní Katlov a okolí)

sábado 17.2.2018 9:00

Kutná Hora

(Paddington 2)

domingo 17.12.2017 16:00
sábado 17.2.2018 16:00

Cine Cruz Azul (Kutná Hora)

(5 let na scéně)

sábado 17.2.2018 17:00

Teatro municipal de Tyl (Kutná Hora)

(Black Panther)

domingo 18.2.2018 16:00

Cine Cruz Azul (Kutná Hora)

(Josef Fousek)

lunes 19.2.2018 19:00

Teatro municipal de Tyl (Kutná Hora)

(G. Verdi - Trubadúr: Velkoplošná DVD projekce)

mártes 20.2.2018 18:00

(Kutná Hora)

(Hmyz)

miércoles 21.2.2018 19:00

Cine Cruz Azul (Kutná Hora)

(Soňa Norisová a Fragile)

miércoles 21.2.2018 19:00

Teatro municipal de Tyl (Kutná Hora)

(Kavárna s překvapením - pobaltské republiky)

miércoles 21.2.2018 19:00

(Kutná Hora)

(Patricie Koubská - Biblická pátrání)

jueves 22.2.2018  - mártes 20.3.2018

(Kutná Hora)

(Jana Dasová - Barvy, čáry, obrazy)

viernes 23.2.2018  - domingo 11.3.2018

Casa social - sala de exhibiciones (Kutná Hora)

(Věčně tvá nevěrná)

viernes 23.2.2018 19:00

Cine Cruz Azul (Kutná Hora)

(Zahájení výstavní sezony jaro / léto 2018)

sábado 24.2.2018 0:00

Galería de la Región de Bohemia Central - galería y colegio de los Jesuitas (Kutná Hora)

(Kaňkovský masopust)

sábado 24.2.2018 9:30

Kutná Hora

(Pohled dravce: Mezigenerační výtvarná dílna pro rodiny)

sábado 24.2.2018 13:00

Galería de la Región de Bohemia Central - galería y colegio de los Jesuitas (Kutná Hora)

(KRMENÍ LESNÍ ZVĚŘE)

sábado 24.2.2018 14:00

Kutná Hora

(Anno Domini 1918: Gustav Klimt a Egon Schiele)

sábado 24.2.2018 16:00

Galería de la Región de Bohemia Central - galería y colegio de los Jesuitas (Kutná Hora)

(Giacomo Puccini - La Bohéme (Bohéma))

sábado 24.2.2018 18:15

Cine Cruz Azul (Kutná Hora)

(Veselá trojka)

sábado 22.11.2014 19:00
domingo 24.1.2016 17:00
sábado 21.1.2017 17:00
domingo 25.2.2018 16:00

Teatro municipal de Tyl (Kutná Hora)

(Sněhová královna: Tajemství ohně a ledu)

domingo 25.2.2018 16:00

Cine Cruz Azul (Kutná Hora)

(Tvář vody)

domingo 25.2.2018 19:00

Cine Cruz Azul (Kutná Hora)

(Akta Pentagon: Skrytá válka)

miércoles 28.2.2018 19:00

Cine Cruz Azul (Kutná Hora)

(Dámský večer)

(Dámský večer)

jueves 8.3.2018 17:30

Galería de la Región de Bohemia Central - galería y colegio de los Jesuitas (Kutná Hora)

(Strukturální malba špachtlí - krajinomalba)

sábado 17.3.2018 9:00 - 17.3.2018

(Kutná Hora)

(Strukturální malba špachtlí - portrét)

domingo 18.3.2018 9:00 - 18.3.2018

(Kutná Hora)

(Rovnodennost v sedlecké katedrále)

mártes 20.3.2018

Monasterio Sedlecký con la catedral de la Asunción de la Virgen María y de San Juan Bautista. (Kutná Hora)

(Operetní revue Jany Štěrbové)

lunes 26.3.2018 18:00

Teatro municipal de Tyl (Kutná Hora)

(Sedlecká pouť)

jueves 24.3.2016
viernes 25.3.2016
sábado 26.3.2016
domingo 27.3.2016
lunes 28.3.2016
viernes 14.4.2017
sábado 15.4.2017
domingo 16.4.2017
lunes 17.4.2017
viernes 30.3.2018
sábado 31.3.2018
domingo 1.4.2018
lunes 2.4.2018

Kutná Hora

(O kutnohorský groš)

domingo 15.4.2018

(Kutná Hora)

(Kutná Hora Spartan Sprint)

sábado 28.4.2018

Kutná Hora

(Cukrářské slavnosti)

sábado 5.5.2018

Hrádek (Kutná Hora)

(Mistrovství ČR horských kol KH tour)

sábado 5.5.2018
domingo 6.5.2018

Kutná Hora

(Noc literatury)

viernes 11.5.2018

Kutná Hora

(Chuť Itálie)

sábado 12.5.2018

Galería de la Región de Bohemia Central - galería y colegio de los Jesuitas (Kutná Hora)

(Muzejní noc)

viernes 18.5.2018

Kutná Hora

(Jarní putování se sv. Jakubem)

(Jarní putování se sv. Jakubem)

sábado 19.5.2018

Kutná Hora

(Slavnosti piva Kutná Hora)

sábado 19.5.2018

(Kutná Hora)

(Noc kostelů)

viernes 25.5.2018

Kutná Hora

(Gastroslavnosti)

sábado 26.5.2018

Kutná Hora

(Pochod kutnohorských havířů)

(Pochod kutnohorských havířů)

sábado 26.5.2018 8:00 - 26.5.2018

Kutná Hora

(Sousedský jarmark)

sábado 2.6.2018

Galería de la Región de Bohemia Central - galería y colegio de los Jesuitas (Kutná Hora)

(Mezinárodní hudební festival)

sábado 2.6.2018  - domingo 10.6.2018

Kutná Hora

(Operní týden)

viernes 15.6.2018  - domingo 24.6.2018

Kutná Hora

(Královské stříbření Kutné Hory - XXVII. ročník)

sábado 23.6.2018
domingo 24.6.2018

Kutná Hora

(Creepy teepee)

viernes 6.7.2018  - domingo 8.7.2018

Seifertovy sady (Kutná Hora)

(Partička)

viernes 13.7.2018

Galería de la Región de Bohemia Central - galería y colegio de los Jesuitas (Kutná Hora)

(Kutnohorský strongman)

sábado 21.7.2018

Kollárova (Kutná Hora)

(Oslavy svátku sv. Jakuba)

sábado 21.7.2018
domingo 22.7.2018

Iglesia de San Jacobo (Kutná Hora)

(Kulturní léto v GASK - Kolínský Big band a Michal Malátný)

viernes 3.8.2018

Galería de la Región de Bohemia Central - galería y colegio de los Jesuitas (Kutná Hora)

(Dačického 12)

sábado 11.8.2018

Kutná Hora

(Kutnohorská kocábka)

sábado 11.8.2018

Patio vlašský (Kutná Hora)

(Veteran rallye & srpnové hodování)

viernes 17.8.2018  - domingo 19.8.2018

Palackého náměstí (Kutná Hora)

(Kulturní léto v GASK - Happening - kapela Žlutý pes + film Černý Petr)

mártes 21.8.2018

Galería de la Región de Bohemia Central - galería y colegio de los Jesuitas (Kutná Hora)

(Tyjátrfest)

jueves 23.8.2018  - domingo 26.8.2018

Amfiteátro domestico de Wendy (Kutná Hora)

(Kulturní léto v GASK - Dvojkoncert Voxel a Jelen)

viernes 31.8.2018

Galería de la Región de Bohemia Central - galería y colegio de los Jesuitas (Kutná Hora)

(Ortenova Kutná Hora)

viernes 7.9.2018  - domingo 9.9.2018

Kutná Hora

(Fox festival)

sábado 8.9.2018

(Kutná Hora)

(Dny evropského dědictví)

sábado 8.9.2018
domingo 9.9.2018

Kutná Hora

(Svatováclavské slavnosti)

sábado 29.9.2018

Palackého náměstí (Kutná Hora)

(Pochod za malínským křenem)

sábado 6.10.2018

Kutná Hora

Búsqueda de entradas: 137

nahoru ^ | tisk | komentovat

Viewed 350 times