Vacaciones en la República Checa:CZeCOTTourmapsBohemia del esteUNESCOVacaciones activasHorarios

skočit na navigaci | skočit na obsah


no registrado
Entrar en el sistema
selección de la lengua: cn cz de en es fr it jp nl pl ru

Kutná Hora.
fotografie: anterior | más

nahoru ^


Kutná Hora - Calendario de eventos

Eventos recomendados

(Strašidelné pověsti v dačického domě)

(Strašidelné pověsti v dačického domě)

miércoles 1.11.2017 15:00

(Kutná Hora)

(Svatomartinské hody v GASK)

(Svatomartinské hody v GASK)

sábado 11.11.2017

Galería de la Región de Bohemia Central - galería y colegio de los Jesuitas (Kutná Hora)

(Svatomartinský lampionový průvod)

(Svatomartinský lampionový průvod)

sábado 11.11.2017 17:00 - 11.11.2017

Kutná Hora

(Sliby se maj plnit o vánocích - Janek Ledecký)

(Sliby se maj plnit o vánocích - Janek Ledecký)

mártes 5.12.2017 19:00

Teatro municipal de Tyl (Kutná Hora)

Búsqueda de acontecimientos

(Bohu ke slávě, městu ku prospěchu)

domingo 26.3.2017  - 31.12.2017

Galería de la Región de Bohemia Central - galería y colegio de los Jesuitas (Kutná Hora)

(Sklo a světlo)

(Sklo a světlo)

sábado 1.4.2017  - jueves 30.11.2017

Casa de Piedra - museo (Kutná Hora)

(Santini slaví narozeniny - 340 let génia barokní architektury)

jueves 27.4.2017  - viernes 1.12.2017

(Kutná Hora)

(Klenoty a šperky králů - unikátní autorská výstava)

jueves 8.6.2017  - lunes 15.1.2018

(Kutná Hora)

(Irina Ugrinova, Maria Zlatanova: Mozaika různých uměleckých pohledů na svět)

(Irina Ugrinova, Maria Zlatanova: Mozaika různých uměleckých pohledů na svět)

miércoles 6.9.2017  - jueves 30.11.2017

Hrádek (Kutná Hora)

(Marie Havránková - Srdci mému nejbližší)

(Marie Havránková - Srdci mému nejbližší)

viernes 13.10.2017  - jueves 30.11.2017

Galería y librería Kosmas (Kutná Hora)

(Co nového v muzeu?)

(Co nového v muzeu?)

mártes 17.10.2017  - jueves 30.11.2017

Hrádek (Kutná Hora)

(Vernisáž výstavy Josefina Bakošová - Imago)

domingo 22.10.2017  - 18.3.2018

Galería de la Región de Bohemia Central - galería y colegio de los Jesuitas (Kutná Hora)

(Jakub Myslín - Stará spektiva)

domingo 22.10.2017  - 18.3.2018

Galería de la Región de Bohemia Central - galería y colegio de los Jesuitas (Kutná Hora)

(Barbora Bálková)

domingo 22.10.2017  - 18.3.2018

Galería de la Región de Bohemia Central - galería y colegio de los Jesuitas (Kutná Hora)

(Josefina Bakošová - Imago)

domingo 22.10.2017  - 18.3.2018

Galería de la Región de Bohemia Central - galería y colegio de los Jesuitas (Kutná Hora)

(Jan Tichý - Emoce krajiny)

domingo 22.10.2017  - 11.3.2018

Galería de la Región de Bohemia Central - galería y colegio de los Jesuitas (Kutná Hora)

(Bohumil Bek - Příběh kutnohorského řezbáře)

(Bohumil Bek - Příběh kutnohorského řezbáře)

domingo 29.10.2017  - viernes 24.11.2017

Casa social - sala de exhibiciones (Kutná Hora)

(Inspirace - výstava obrazů herečky a malířky Blanky Bohdanové)

(Inspirace - výstava obrazů herečky a malířky Blanky Bohdanové)

viernes 3.11.2017  - miércoles 3.1.2018

(Kutná Hora)

(Aurel Klimt - Lajka: od filmu k divadlu a zpět)

(Aurel Klimt - Lajka: od filmu k divadlu a zpět)

domingo 12.11.2017  - 11.2.2018

Galería de la Región de Bohemia Central - galería y colegio de los Jesuitas (Kutná Hora)

(Renata Cziroková - Zjevení, kresby, obrazy)

viernes 17.11.2017  - domingo 31.12.2017

Galería de Felix Jenewein (Kutná Hora)

(Co nového v Gask?)

jueves 9.6.2016
jueves 8.9.2016 17:00
jueves 22.9.2016 17:00
jueves 8.6.2017 17:00
miércoles 4.10.2017 18:00
jueves 23.11.2017 17:00

Galería de la Región de Bohemia Central - galería y colegio de los Jesuitas (Kutná Hora)

(Večer poezie)

jueves 23.11.2017 18:00

(Kutná Hora)

(Suburbicon: Temné předměstí)

jueves 23.11.2017 19:00

Cine Cruz Azul (Kutná Hora)

(Zvoneček z pedigu)

viernes 24.11.2017 13:30 - 24.11.2017

Casa de niños y jóvenes (Kutná Hora)

(Čteme z pohádek Karla Jaromíra Erbena)

viernes 24.11.2017 14:00

(Kutná Hora)

(Křest knihy Paměti z Fastrova mlýna)

(Křest knihy Paměti z Fastrova mlýna)

viernes 24.11.2017 17:00

(Kutná Hora)

(František Kasl)

viernes 24.11.2017 19:00

Teatro municipal de Tyl (Kutná Hora)

(Imodium - Element tour, Host: Stroy)

viernes 24.11.2017 19:00 - 24.11.2017

Klub Česká 1 (Kutná Hora)

(Radek Lehkoživ - autorské čtení)

(Radek Lehkoživ - autorské čtení)

viernes 24.11.2017 19:00

Blues Café (Kutná Hora)

(Hráči se smrtí)

viernes 24.11.2017 19:00

Cine Cruz Azul (Kutná Hora)

(Velká dámská jízda)

sábado 25.11.2017 0:00

(Kutná Hora)

(Výlet na výstavu Světlo v obraze: český impresionismus)

sábado 25.11.2017 12:45 - 25.11.2017

Kutná Hora

(Šití polštářků - tvoření pro dospělé)

sábado 25.11.2017 14:00 - 25.11.2017

Casa de niños y jóvenes (Kutná Hora)

(Vánoční anděl)

(Vánoční anděl)

sábado 25.11.2017 15:00

Kutná Hora

(Lajka)

sábado 4.11.2017 16:00
sábado 25.11.2017 16:00

Cine Cruz Azul (Kutná Hora)

(Temno - Tovaryšstvo Ježíšovo v Čechách)

sábado 25.11.2017 16:00

Galería de la Región de Bohemia Central - galería y colegio de los Jesuitas (Kutná Hora)

(Zahradnictví: Nápadník)

jueves 16.11.2017 19:00
sábado 25.11.2017 19:00

Cine Cruz Azul (Kutná Hora)

(Univrs s djkou Ladidou)

(Univrs s djkou Ladidou)

sábado 25.11.2017 22:00

Planet music (Kutná Hora)

(Tvůrčí psaní)

domingo 26.11.2017 9:00 - 26.11.2017

(Kutná Hora)

(Mikulášská besídka)

domingo 26.11.2017 15:00

Club Solcito (Kutná Hora)

(Lego® Ninjago® film)

domingo 24.9.2017 16:00
domingo 26.11.2017 16:00

Cine Cruz Azul (Kutná Hora)

(O zvědavém slůněti aneb Jak sloni k chobotu přišli)

domingo 26.11.2017 16:00

Teatro municipal de Tyl (Kutná Hora)

(Milada)

miércoles 8.11.2017 19:00
domingo 26.11.2017 19:00

Cine Cruz Azul (Kutná Hora)

(Hledejte rychlé šípy v Kutné Hoře)

(Hledejte rychlé šípy v Kutné Hoře)

lunes 27.11.2017  - viernes 15.12.2017

Kutná Hora

(Cyklus Jak na to: Adventní výzdoba)

lunes 27.11.2017 17:30

Club Debajo de la Lámpara (Kutná Hora)

(Kateřina a Miloš Motani - Záhadná a drsná Namibie)

lunes 27.11.2017 18:00

Cine Cruz Azul (Kutná Hora)

(Jigsaw)

viernes 27.10.2017 19:00
domingo 29.10.2017 20:00
miércoles 29.11.2017 19:00

Cine Cruz Azul (Kutná Hora)

(Zábavná talkshow s Ivo Šmoldasem, Marii Formáčkovou a Andreem Andrei)

miércoles 29.11.2017 19:00

Teatro municipal de Tyl (Kutná Hora)

(Prezentace knihy Zvon pro Jakuba)

(Prezentace knihy Zvon pro Jakuba)

miércoles 29.11.2017 19:00

(Kutná Hora)

(Třídní sraz po estonsku)

(Třídní sraz po estonsku)

miércoles 29.11.2017 19:00

Galería de la Región de Bohemia Central - galería y colegio de los Jesuitas (Kutná Hora)

(Vánoční výstava v domově Barbora)

mártes 28.11.2017 13:00 - 28.11.2017
miércoles 29.11.2017 8:00 - 29.11.2017
jueves 30.11.2017 8:00 - 30.11.2017

Pirknerovo náměstí (Kutná Hora)

(Čerti u pana Mikuláše)

(Čerti u pana Mikuláše)

jueves 30.11.2017 15:00

(Kutná Hora)

(Palestina: Země nezemě - J. Kalát)

jueves 30.11.2017 18:00

(Kutná Hora)

(Adventní koncert - Norbi Kovács a Jaroslav Olin Nejezchleba)

(Adventní koncert - Norbi Kovács a Jaroslav Olin Nejezchleba)

jueves 30.11.2017 18:00

Iglesia de San Juan de Nepomuk (Kutná Hora)

(Kvarteto)

jueves 30.11.2017 19:00

Cine Cruz Azul (Kutná Hora)

(Ten vánoční boží čas)

viernes 1.12.2017  - lunes 1.1.2018

Iglesia de San Juan de Nepomuk (Kutná Hora)

(Buchty v pekle)

(Buchty v pekle)

viernes 1.12.2017 18:00

Teatro municipal de Tyl (Kutná Hora)

(Malínské adventní odpoledne)

(Malínské adventní odpoledne)

sábado 2.12.2017 0:00

Kutná Hora

(Miskovické závrty a biokoridory - vycházka zeměpisného a vlastivědného sdružení)

sábado 2.12.2017 0:00

Kutná Hora, Miskovice

(Sladké vánoce)

sábado 2.12.2017  - 6.1.2018

(Kutná Hora)

(Vánoce v GASK)

sábado 2.12.2017

Galería de la Región de Bohemia Central - galería y colegio de los Jesuitas (Kutná Hora)

(Krajinomalba - strukturální malba špachtlí)

sábado 2.12.2017 9:00 - 2.12.2017

(Kutná Hora)

(Slavnostní otevření stálé expozice Stavy mysli, Za obrazem - obměny a intervence)

sábado 2.12.2017 16:00

Galería de la Región de Bohemia Central - galería y colegio de los Jesuitas (Kutná Hora)

(Krásné nové stroje)

sábado 2.12.2017 18:00

Galería de la Región de Bohemia Central - galería y colegio de los Jesuitas (Kutná Hora)

(Večer chval)

sábado 2.12.2017 19:00

Templo de Santa Bárbara (Kutná Hora)

(23. country bál)

(23. country bál)

sábado 2.12.2017 20:00

Gimnasio de Sokol (Kutná Hora)

(Barevné vánoce - prodejní výstava obrazů)

(Barevné vánoce - prodejní výstava obrazů)

domingo 3.12.2017  - 7.1.2018

Monasterio Sedlecký con la catedral de la Asunción de la Virgen María y de San Juan Bautista. (Kutná Hora)

(Portrét - strukturální malba špachtlí)

domingo 3.12.2017 9:00 - 3.12.2017

(Kutná Hora)

(Dětská mikulášská nadílka)

(Dětská mikulášská nadílka)

domingo 3.12.2017 14:00 - 3.12.2017

Planet music (Kutná Hora)

(Mikulášská pohádka s nadílkou)

(Mikulášská pohádka s nadílkou)

domingo 3.12.2017 15:00

Teatro municipal de Tyl (Kutná Hora)

(Rozsvícení vánočního stromu a oslava sv. Barbory)

lunes 4.12.2017 10:00

Palackého náměstí (Kutná Hora)

(Hudba starých mistrů)

(Hudba starých mistrů)

miércoles 15.2.2017 18:00
lunes 4.12.2017 18:00

(Kutná Hora)

(Slavnostní mše svatá na svátek svaté Barbory)

lunes 4.12.2017 18:00

Templo de Santa Bárbara (Kutná Hora)

(Místo uzdravení)

lunes 7.11.2016 19:00 - 7.11.2016
lunes 5.12.2016 19:00 - 5.12.2016
lunes 2.1.2017 19:00 - 2.1.2017
lunes 6.2.2017 19:00 - 6.2.2017
lunes 6.3.2017 19:00 - 6.3.2017
lunes 3.4.2017 19:00 - 3.4.2017
lunes 1.5.2017 19:00 - 1.5.2017
lunes 5.6.2017 19:00 - 5.6.2017
lunes 3.7.2017 19:00 - 3.7.2017
lunes 7.8.2017 19:00 - 7.8.2017
lunes 4.9.2017 19:00 - 4.9.2017
lunes 2.10.2017 19:00 - 2.10.2017
lunes 6.11.2017 19:00 - 6.11.2017
lunes 4.12.2017 19:00 - 4.12.2017

Trebišovská (Kutná Hora)

(4. setkání v rámci kurzu Soumrak monarchie)

mártes 5.12.2017 9:00 - 5.12.2017

Galería de la Región de Bohemia Central - galería y colegio de los Jesuitas (Kutná Hora)

(Mikuláš ve Vlašském dvoře)

mártes 5.12.2017 11:00 - 5.12.2017

Patio vlašský (Kutná Hora)

(Vánoční čokoládové tvoření)

mártes 5.12.2017 17:45

(Kutná Hora)

(Sliby se maj plnit o vánocích - Janek Ledecký)

(Sliby se maj plnit o vánocích - Janek Ledecký)

mártes 5.12.2017 19:00

Teatro municipal de Tyl (Kutná Hora)

(Mikulášská besídka)

miércoles 6.12.2017 15:00

(Kutná Hora)

(Ladovské vánoce)

(Ladovské vánoce)

jueves 7.12.2017  - miércoles 10.1.2018

Hrádek (Kutná Hora)

(Poznej světové dědictví UNESCO)

(Poznej světové dědictví UNESCO)

viernes 8.12.2017  - sábado 31.3.2018

(Kutná Hora)

(Dot painting - tečkované obrázky)

viernes 8.12.2017 17:00 - 8.12.2017

(Kutná Hora)

(Perfect days)

viernes 8.12.2017 19:00

Teatro municipal de Tyl (Kutná Hora)

(Advent na hrádku)

(Advent na hrádku)

sábado 9.12.2017 10:00 - 9.12.2017

Hrádek (Kutná Hora)

(Sladké Vánoce v Kutné Hoře: Zimní cukrářské slavnosti - Vánoční yrhy)

sábado 9.12.2017 10:00 - 9.12.2017

Kutná Hora

(In umbra Fagi - Ve stínu buku)

sábado 9.12.2017 16:00

Galería de la Región de Bohemia Central - galería y colegio de los Jesuitas (Kutná Hora)

(Michalovi mazlíčci)

(Michalovi mazlíčci)

sábado 9.12.2017 17:00

Teatro municipal de Tyl (Kutná Hora)

(Adventní koncerty Kutnohorského komorního orchestru)

(Adventní koncerty Kutnohorského komorního orchestru)

sábado 9.12.2017 16:00
sábado 9.12.2017 19:00

Galería de la Región de Bohemia Central - galería y colegio de los Jesuitas (Kutná Hora)

(Advent pod lampou)

lunes 11.12.2017 17:30

Club Debajo de la Lámpara (Kutná Hora)

(Operní večer - velkoplošná DVD projekce)

mártes 12.12.2017 18:00

(Kutná Hora)

(Advent s panem Mikulášem - Známé vánoční melodie)

mártes 12.12.2017 19:00

Vítězná (Kutná Hora)

(Recitál Chantal Poullain se skupinou - Chansons)

mártes 12.12.2017 19:00

Teatro municipal de Tyl (Kutná Hora)

(Vánoční kavárnička)

(Vánoční kavárnička)

miércoles 13.12.2017 14:00

(Kutná Hora)

(Česko zpívá koledy… I v Kutné Hoře)

miércoles 9.12.2015 18:00
miércoles 14.12.2016 18:00
miércoles 13.12.2017 18:00

Palackého náměstí (Kutná Hora)

(Neřež a Lucia Šoralová)

miércoles 13.12.2017 19:00

Teatro municipal de Tyl (Kutná Hora)

(Odhalení busty Mikuláše Daczického z Heslowa)

(Odhalení busty Mikuláše Daczického z Heslowa)

jueves 14.12.2017 17:00

(Kutná Hora)

(Vánoční setkání - Richenza a Čáslav ZUŠ Band orchestr)

(Vánoční setkání - Richenza a Čáslav ZUŠ Band orchestr)

viernes 15.12.2017 18:00

Iglesia de San Juan de Nepomuk (Kutná Hora)

(II. Vánoční tančírna)

(II. Vánoční tančírna)

viernes 15.12.2017 20:00

(Kutná Hora)

(Vánoční jarmark)

sábado 16.12.2017 9:00 - 16.12.2017

Palackého náměstí (Kutná Hora)

(Sedlecký vánoční jarmark)

(Sedlecký vánoční jarmark)

sábado 16.12.2017 14:00

Zámecká (Kutná Hora)

(Adventní koncert)

sábado 16.12.2017 15:00

Iglesia de la Santa Trinidad (Kutná Hora)

(Adventní koncert - komorní pěvecký sbor Cantica)

sábado 16.12.2017 18:00

Iglesia de la Virgen María «Na Náměti» (Kutná Hora)

(Čechomor Kooperativa tour 2017)

(Čechomor Kooperativa tour 2017)

sábado 16.12.2017 19:00 - 16.12.2017

(Kutná Hora)

(Adventní koncert v Gask)

sábado 16.12.2017 19:00

Galería de la Región de Bohemia Central - galería y colegio de los Jesuitas (Kutná Hora)

(Když se zhasne)

(Když se zhasne)

domingo 10.12.2017 17:00
sábado 16.12.2017 19:00

Teatro municipal de Tyl (Kutná Hora)

(Vánoční koncert USPS Tyl Kutná Hora)

domingo 17.12.2017 19:00

Iglesia de San Lorenzo (Kutná Hora)

(Vánoční koncert ZUŠ Kutná Hora)

jueves 7.12.2017 18:00
lunes 18.12.2017 18:00

Iglesia de San Juan de Nepomuk (Kutná Hora)

(Vánoční sešlost)

(Vánoční sešlost)

mártes 19.12.2017 19:00

Teatro municipal de Tyl (Kutná Hora)

(Tvoření a trénování paměti)

miércoles 4.1.2017 9:00
lunes 9.1.2017 9:00
miércoles 11.1.2017 9:00
lunes 16.1.2017 9:00
miércoles 18.1.2017 9:00
lunes 23.1.2017 9:00
miércoles 25.1.2017 9:00
lunes 30.1.2017 9:00
lunes 4.9.2017 9:00
lunes 11.9.2017 9:00
miércoles 13.9.2017 9:00
lunes 18.9.2017 9:00
miércoles 20.9.2017 9:00
lunes 25.9.2017 9:00
miércoles 27.9.2017 9:00
lunes 11.12.2017 9:00
miércoles 13.12.2017 9:00
lunes 18.12.2017 9:00
miércoles 20.12.2017 9:00

(Kutná Hora)

(Adventní koncert Richarda Pachmana a Dity Hořínkové)

mártes 20.12.2016 17:00
miércoles 20.12.2017 17:00

(Kutná Hora)

(Just! Impro show)

jueves 4.5.2017 19:30
miércoles 20.12.2017 19:00

Teatro municipal de Tyl (Kutná Hora)

(Betlémské světlo v Kutné Hoře)

domingo 24.12.2017 11:00

Palackého náměstí (Kutná Hora)

(Česká mše vánoční - Jakub Jan Ryba)

mártes 26.12.2017 0:00

Templo de Santa Bárbara (Kutná Hora)

(Štěpánské vycházky - 21. ročník)

mártes 26.12.2017 0:00

Kutná Hora

(Silvestr 2017 v Café)

(Silvestr 2017 v Café)

domingo 31.12.2017 0:00

Penzion - Apartments (Kutná Hora)

(Missa Pastoralis - F. X. Brixi)

domingo 31.12.2017 16:00

Templo de Santa Bárbara (Kutná Hora)

(Světáci)

domingo 31.12.2017 19:00

Teatro municipal de Tyl (Kutná Hora)

(Slavnost Matky Boží Panny Marie)

lunes 1.1.2018 9:00

Iglesia de San Jacobo (Kutná Hora)

(Novoroční výstup na Kaňkovské vrchy - vycházka zeměpisného a vlastivědného sdružení)

lunes 1.1.2018 13:00

Kutná Hora

(5. setkání v rámci kurzu Soumrak monarchie)

jueves 11.1.2018 9:00 - 11.1.2018

Galería de la Región de Bohemia Central - galería y colegio de los Jesuitas (Kutná Hora)

(Jakub Smolík)

jueves 18.1.2018 19:00

Teatro municipal de Tyl (Kutná Hora)

(Operetní revue Jany Štěrbové)

lunes 26.3.2018 18:00

Teatro municipal de Tyl (Kutná Hora)

(Jarní putování se sv. Jakubem)

(Jarní putování se sv. Jakubem)

sábado 19.5.2018 0:00

Kutná Hora

(Pochod kutnohorských havířů)

(Pochod kutnohorských havířů)

sábado 26.5.2018 8:00 - 26.5.2018

Kutná Hora

Búsqueda de entradas: 120

nahoru ^ | tisk | komentovat

Viewed 344 times