Vacaciones en la República Checa:CZeCOTTourmapsBohemia del esteUNESCOVacaciones activasHorarios

skočit na navigaci | skočit na obsah


no registrado
Entrar en el sistema
selección de la lengua: cn cz de en es fr it jp nl pl ru

Brno - Kostel sv. Petra a Pavla.
fotografie: anterior | más

nahoru ^


Brno - Calendario de eventos

Eventos recomendados

(Stavba jako Brno)

jueves 1.6.2017  - domingo 31.12.2017

Špilberk - castillo y museo (Brno)

(Lucie Bílá - Bílé vánoce 2017)

(Lucie Bílá - Bílé vánoce 2017)

jueves 14.12.2017 19:30

Sono Centro (Brno)

Búsqueda de acontecimientos

(Stavba jako Brno)

jueves 1.6.2017  - domingo 31.12.2017

Špilberk - castillo y museo (Brno)

(Chvála sběratelství: 200 let služby moravské kultuře a vědě)

sábado 9.9.2017  - domingo 7.1.2018

Museo nacional de Moravia - Palacio de Ditrichstejn (Brno)

(Architekti brněnského kvarteta)

(Architekti brněnského kvarteta)

viernes 6.10.2017  - domingo 31.12.2017

Villa Löw-Beer (Brno)

(Oddělení dějin literatury MZM)

miércoles 8.11.2017  - domingo 10.12.2017

Museo nacional de Moravia - Palacio de Ditrichstejn (Brno)

(Výstava Veletrh Agritechnica)

(Výstava Veletrh Agritechnica)

domingo 12.11.2017  - miércoles 6.12.2017

Zetor Gallery (Brno)

(Advent na Moraváku)

viernes 24.11.2017  - sábado 23.12.2017

Moravské náměstí (Brno)

(Brno Čokofest 2017)

viernes 24.11.2017  - domingo 26.11.2017

(Brno)

(Advent na Zelňáku)

viernes 24.11.2017  - sábado 23.12.2017

Zelný trh (Brno)

(Kateřinská zábava - setkání s vinaři)

sábado 25.11.2017

Gimnasio de Sokol (Brno)

(Výstava betlémů)

sábado 25.11.2017  - domingo 14.1.2018

Palacete de los Mitrovský (Brno)

(Amco show Brno)

sábado 25.11.2017 17:00

Alegría (Brno)

(Volejbal Brno - Volley Team ČZU Praha)

sábado 25.11.2017 18:00

(Brno)

(AK X Tour - Deset let tvrdě)

sábado 25.11.2017 20:00

Fléda (Brno)

(Víkendové labodílny: Mechanická ZOO)

(Víkendové labodílny: Mechanická ZOO)

sábado 7.10.2017
sábado 14.10.2017
domingo 15.10.2017
sábado 21.10.2017
domingo 22.10.2017
sábado 28.10.2017
domingo 29.10.2017
sábado 4.11.2017
domingo 5.11.2017
sábado 11.11.2017
domingo 12.11.2017
sábado 18.11.2017
domingo 19.11.2017
sábado 25.11.2017
domingo 26.11.2017

VIDA! centro de ciencia - parque de diversión científico (Brno)

(HC Kometa Brno - Hc Verva Litvínov)

viernes 5.2.2016 18:00
mártes 27.9.2016 18:00
domingo 26.11.2017 17:00

Kajot Arena (Brno)

(Slavnostní koncert)

(Slavnostní koncert)

domingo 26.11.2017 18:00

Iglesia de la Ascensión de la Virgen María (Brno)

(Soucit a moudrost z pohledu Buddhismu)

lunes 27.11.2017 19:00 - 27.11.2017

Impact Hub Brno (Brno)

(Miroslav Donutil - Na kus řeči)

lunes 27.11.2017 19:00

Casa de Cultura Semilasso (Brno)

(Sborový koncert pro Brno)

(Sborový koncert pro Brno)

mártes 28.11.2017 19:00

(Brno)

(Kreyson - Best of Kreyson tour 2017)

mártes 28.11.2017 20:00

Casa de Cultura Semilasso (Brno)

(Genesis classic performed by Ray Wilson)

mártes 28.11.2017 20:30

Laser Show Hall (Brno)

(HC Kometa Brno - HC Oceláři Třinec)

viernes 8.9.2017 17:20
miércoles 29.11.2017 18:00

Kajot Arena (Brno)

(Silné reči)

miércoles 29.11.2017 20:00

Club Melodka (Brno)

(Volejbal Brno - Mladost Ribola Kaštela)

jueves 30.11.2017 18:00

(Brno)

(Vládnou vesmíru neznámé síly?)

jueves 30.11.2017 18:00

Observatorio astronómico y planetario de Brno (Brno)

(Židovka aneb Žonglování se životem)

jueves 30.11.2017 20:00

Villa Löw-Beer (Brno)

(Gala Ples Brno 2017)

viernes 1.12.2017 19:30

Laser Show Hall (Brno)

(Rybičky 48/tour 115 let/speciální host: Zoči Voči (SVK))

viernes 1.12.2017 20:00

Alegría (Brno)

(Mikulášský parní vlak do Oslavan)

sábado 2.12.2017

Brno hl.n. (Brno), Oslavany (Oslavany)

(Víno z blízka)

sábado 2.12.2017

Špilberk - castillo y museo (Brno)

(FC Zbrojovka Brno - FC Fastav Zlín)

sábado 5.3.2016 15:00
sábado 2.12.2017 15:00

Stadion FC Zbrojovka Brno (Brno)

(Popelka - muzikál na ledě)

sábado 28.11.2015 14:00
sábado 28.11.2015 18:00
sábado 2.12.2017 14:00
sábado 2.12.2017 18:00

Kajot Arena (Brno)

(Volejbal Brno - VK Ostrava)

sábado 2.12.2017 19:00

(Brno)

(Visací zámek - Výroční koncert 35 let VZ, Host: Záviš)

sábado 2.12.2017 19:30

Fléda (Brno)

(WWW Neurobeat feat. Fajt)

sábado 2.12.2017 20:00

Mersey Music Pub (Brno)

(Ondrášek pro Danielka)

domingo 3.12.2017 15:00

Teatro Barka (Brno)

(Bedřich Smetana - Má vlast)

domingo 3.12.2017 19:00

Casa de reunión (Brno)

(Christian Dietrich Grabbe: Don Juan)

domingo 3.12.2017 19:30

Teatro Husa na provázku (Brno)

(Hradišťan - Adventní setkání)

lunes 4.12.2017 19:30

Casa de Cultura Semilasso (Brno)

(Jelen - vánoční koncert 2017)

lunes 4.12.2017 20:00

Sono Centro (Brno)

(Mikuláš mezi traktory)

(Mikuláš mezi traktory)

mártes 5.12.2017 16:00 - 5.12.2017

Zetor Gallery (Brno)

(Hana Zagorová (Petr Rezek, Boom!Band Jiřího Dvořáka))

(Hana Zagorová (Petr Rezek, Boom!Band Jiřího Dvořáka))

mártes 5.12.2017 19:30

Sono Centro (Brno)

(Vánoční koncert operetního Studia)

miércoles 6.12.2017 18:00

Casa de Cultura Semilasso (Brno)

(Aerea Ensemble a Jaroslav Rouček)

miércoles 6.12.2017 19:30

(Brno)

(Lenny)

(Lenny)

miércoles 6.12.2017 19:30

Sono Centro (Brno)

(Magdalena Kožená - Benefiční galakoncert)

jueves 7.12.2017 19:00

Laser Show Hall (Brno)

(Michal Pavlíček - Host: Roman Dragoun)

jueves 7.12.2017 19:00

Casa de Cultura Semilasso (Brno)

(Piaf ! The Show)

(Piaf ! The Show)

jueves 7.12.2017 19:30

Sono Centro (Brno)

(Večerní písně)

(Večerní písně)

jueves 7.12.2017 20:00

Congregación de Hus - iglesia (Brno)

(HC Kometa Brno - BK Mladá Boleslav)

mártes 25.11.2014 18:20
mártes 24.2.2015 18:00
mártes 12.9.2017 18:00
viernes 8.12.2017 18:00

Kajot Arena (Brno)

(Miro Žbirka - Vánoční Symphonic tour 2017)

sábado 9.12.2017 19:00

Kajot Arena (Brno)

(Bruno Ferrari)

(Bruno Ferrari)

sábado 9.12.2017 20:00

Mersey Music Pub (Brno)

(Čechomor Kooperativa tour 2017)

sábado 9.12.2017 20:00

Alegría (Brno)

(Ježíškova košilka)

miércoles 27.11.2013
domingo 10.12.2017 10:00

Teatro Husa na provázku (Brno)

(Sněhová královna)

domingo 10.12.2017 15:00

Teatro de Bolek Polívka (Brno)

(Ben Cristovao /Poslední tour/)

(Ben Cristovao /Poslední tour/)

jueves 2.11.2017 20:00 - 2.11.2017
domingo 10.12.2017 20:00 - 10.12.2017

Sono Centro (Brno)

(Pavel Šporcl: Vánoce na modrých houslích Tour 2017)

lunes 11.12.2017 19:00

Laser Show Hall (Brno)

(HC Kometa Brno - Jyp Jyväskylä)

mártes 12.12.2017 17:30

Kajot Arena (Brno)

(Jakub Smolík)

(Jakub Smolík)

mártes 12.12.2017 19:30

Sono Centro (Brno)

(A zase blues (U Stolu))

mártes 12.12.2017 19:30

Teatro Husa na provázku (Brno)

(Barokně-klasicistní advent - předvánoční koncert)

(Barokně-klasicistní advent - předvánoční koncert)

miércoles 13.12.2017 19:30

Casa de reunión (Brno)

(Vánoční koncert - Musica Armonia)

jueves 14.12.2017

Centro social de Bystrc (Brno)

(Volejbal Brno - VSC Fatra Zlín)

jueves 14.12.2017 18:00

(Brno)

(Lucie Bílá - Bílé vánoce 2017)

(Lucie Bílá - Bílé vánoce 2017)

jueves 14.12.2017 19:30

Sono Centro (Brno)

(Ty nikdy label live)

viernes 15.12.2017 20:00 - 15.12.2017

Fléda (Brno)

(Adventní Gospely 2017 Donnell Elly & United Voices (USA))

sábado 16.12.2017 19:30

Casa de Cultura Semilasso (Brno)

(Velvet Underground Revival band Praha)

(Velvet Underground Revival band Praha)

sábado 16.12.2017 20:00

Mersey Music Pub (Brno)

(Michal je kvítko)

domingo 17.12.2017 10:00

Casa de Cultura Rubín (Brno)

(Harold Pinter: Návrat domů)

domingo 24.9.2017 19:30
domingo 17.12.2017 19:30

Teatro Husa na provázku (Brno)

(Tomáš Klus Recyklus tour 2017)

lunes 18.12.2017 19:00

Ferias de Brno (Brno)

(Bittová, Dusilová, Načeva - Spolu)

(Bittová, Dusilová, Načeva - Spolu)

lunes 18.12.2017 19:30 - 18.12.2017

Alegría (Brno)

(Monika Absolonová - Tour Až do nebes 2017)

miércoles 20.12.2017 19:00

Laser Show Hall (Brno)

(Laďa Kerndl - Vánoční koncert)

jueves 21.12.2017 19:30

Casa de Cultura Semilasso (Brno)

(Adventní gospely 2017 Stella Jones & The Christmas Singers)

(Adventní gospely 2017 Stella Jones & The Christmas Singers)

jueves 21.12.2017 19:30

Sono Centro (Brno)

(Schütz: Příběh o Kristu)

viernes 22.12.2017 19:30

Casa de reunión (Brno)

(Štěpánský pochod za jesličkami do Vranova)

mártes 26.12.2017 9:00

Brno

(Metalové Vánoce)

jueves 28.12.2017 18:00

Casa de Cultura Semilasso (Brno)

(Volejbal Brno - VK Jihostroj České Budějovice)

jueves 28.12.2017 20:00

(Brno)

(Karkulka a červený balónek)

jueves 31.12.2015 19:00
sábado 31.12.2016 19:00
sábado 30.12.2017 12:00

Casa El Buey Rojo - galería (Brno)

(Děti Ráje)

sábado 9.12.2017 14:00
sábado 9.12.2017 19:00
domingo 10.12.2017 14:00
sábado 16.12.2017 14:00
sábado 16.12.2017 19:00
domingo 17.12.2017 14:00
miércoles 27.12.2017 18:00
jueves 28.12.2017 18:00
viernes 29.12.2017 18:00
sábado 30.12.2017 14:00
sábado 30.12.2017 19:00

Laser Show Hall (Brno)

(Novoroční výstup na Babí lom - Novoroční čtyřlístek 2018)

lunes 1.1.2018

Brno

(Pozdrav z Vídně do světa - novoroční koncert)

(Pozdrav z Vídně do světa - novoroční koncert)

lunes 1.1.2018 16:00
lunes 1.1.2018 20:00

Stadion Kounicova (Brno)

(Klid před bouří - Filharmonie na stadioně)

(Klid před bouří - Filharmonie na stadioně)

jueves 11.1.2018 19:00

Casa de reunión (Brno)

(Postel hospoda kostel - benefiční talk show Zbigniewa Czendlika)

(Postel hospoda kostel - benefiční talk show Zbigniewa Czendlika)

jueves 11.1.2018 19:00

Museo de titeres (Brno)

(Caveman)

lunes 31.10.2016 19:00
sábado 12.11.2016 17:00
sábado 12.11.2016 20:00
lunes 21.11.2016 19:00
miércoles 7.12.2016 19:30
lunes 19.12.2016 19:00
viernes 6.1.2017 19:00 - 6.1.2017
domingo 5.3.2017 19:00 - 5.3.2017
sábado 11.3.2017 17:00 - 11.3.2017
sábado 11.3.2017 20:00 - 11.3.2017
domingo 9.4.2017 17:00 - 9.4.2017
domingo 9.4.2017 20:00 - 9.4.2017
mártes 2.5.2017 19:00 - 2.5.2017
mártes 16.5.2017 19:30 - 16.5.2017
mártes 6.6.2017 19:00 - 6.6.2017
viernes 23.6.2017 19:00 - 23.6.2017
viernes 15.9.2017 19:00 - 15.9.2017
mártes 26.9.2017 19:00 - 26.9.2017
mártes 10.10.2017 19:00 - 10.10.2017
sábado 28.10.2017 19:00 - 28.10.2017
jueves 16.11.2017 19:00 - 16.11.2017
domingo 26.11.2017 17:00 - 26.11.2017
domingo 26.11.2017 20:00 - 26.11.2017
lunes 4.12.2017 19:00 - 4.12.2017
sábado 16.12.2017 17:00 - 16.12.2017
sábado 16.12.2017 20:00 - 16.12.2017
sábado 13.1.2018 17:00
sábado 13.1.2018 20:00

Teatro de Bolek Polívka (Brno)

(Cesty za sluncem)

domingo 14.1.2018

Brno

(Eric Clapton Tribute with Cliff Stevens)

domingo 14.1.2018 20:00

Mersey Music Pub (Brno)

(Partička)

miércoles 17.2.2016 17:30 - 17.2.2016
miércoles 17.2.2016 20:00 - 17.2.2016
mártes 14.2.2017 17:30 - 14.2.2017
mártes 14.2.2017 20:00 - 14.2.2017
lunes 15.1.2018 17:30 - 15.1.2018
lunes 15.1.2018 20:00 - 15.1.2018

Orea Hotel Voroněž I (Brno)

(The World Famous Glenn Miller Orchestra)

mártes 16.1.2018 19:00

Laser Show Hall (Brno)

(Nitai Hershkovits - Jazz & World Music)

(Nitai Hershkovits - Jazz & World Music)

miércoles 17.1.2018 19:30

Casa de reunión (Brno)

(Vinařství roku 2017)

jueves 18.1.2018

Ferias de Brno (Brno)

GO a Regiontour 2018

jueves 18.1.2018  - domingo 21.1.2018

Ferias de Brno (Brno)

(Hudba v myšlenkách Masarykových)

jueves 18.1.2018

Centro social de Bystrc (Brno)

(Stará hudba 20. století - Filharmonie doma II)

(Stará hudba 20. století - Filharmonie doma II)

jueves 18.1.2018 19:30

Casa de reunión (Brno)

(Mozartův efekt - koncert (nejen) pro nastávající rodiče)

(Mozartův efekt - koncert (nejen) pro nastávající rodiče)

sábado 20.1.2018 17:00

Casa de reunión (Brno)

(Pánská šatna aneb Mušketýři v Mexiku)

sábado 20.1.2018 19:00
domingo 21.1.2018 19:00

Laser Show Hall (Brno)

(Dívčí válka)

mártes 23.1.2018 19:00

Casa de Cultura Semilasso (Brno)

(Caveman)

miércoles 27.1.2010 19:30
domingo 27.1.2013 19:30
domingo 24.2.2013 19:30
lunes 30.12.2013 19:30
domingo 26.1.2014 19:30
mártes 30.12.2014 19:30
mártes 29.12.2015 19:30
domingo 31.1.2016 19:30
mártes 16.2.2016 19:30
miércoles 6.4.2016 19:30
miércoles 28.12.2016 19:30
mártes 24.1.2017 19:30 - 24.1.2017
mártes 28.2.2017 19:30 - 28.2.2017
miércoles 19.4.2017 19:30 - 19.4.2017
miércoles 27.12.2017 19:30 - 27.12.2017
mártes 23.1.2018 19:30 - 23.1.2018

Casa de Cultura Rubín (Brno)

(Persistence Tour 2018)

(Persistence Tour 2018)

miércoles 24.1.2018 17:30

Sono Centro (Brno)

(Duo Jamaha)

jueves 1.10.2015 18:00
mártes 26.1.2016 18:00
mártes 24.1.2017 18:00
miércoles 24.1.2018 18:00

Casa de Cultura Semilasso (Brno)

(Scream Inc. live! (UA) Metallica Tribute Band)

jueves 17.8.2017 19:00
jueves 25.1.2018 20:00

Mersey Music Pub (Brno)

(Fíha tralala - Rok (comfy tour))

miércoles 31.1.2018 17:00

Casa de Obreros Židenice (Brno)

(Molieri, Czech Ensemble Baroque a Adam Plachetka)

jueves 1.2.2018 19:30

Casa de reunión (Brno)

(JFB 18: JLCO with Wynton Marsalis)

jueves 1.2.2018 19:30

Laser Show Hall (Brno)

(Národní balet Gruzie Sukhishvili)

viernes 2.2.2018 19:00

Laser Show Hall (Brno)

(Drumfestival Brno)

sábado 3.2.2018 15:00

Laser Show Hall (Brno)

(Labutí Jezero - Klasika a Led)

sábado 10.2.2018 19:00

Laser Show Hall (Brno)

(Cesty za sluncem)

domingo 11.2.2018

Brno

(Sibiřský Paganini - Tančící housle)

jueves 15.2.2018

Centro social de Bystrc (Brno)

(Mandrage - tour 2018)

(Mandrage - tour 2018)

jueves 15.2.2018 19:30 - 15.2.2018

Sono Centro (Brno)

(Mezinárodní den průvodců 2018)

sábado 17.2.2018
domingo 18.2.2018

Brno

(Brad Mehldau Solo)

domingo 18.2.2018 19:30

Casa de reunión (Brno)

(Ay, santa Maria)

miércoles 21.2.2018 19:30

(Brno)

(Thomas Anders and ModernTalking band)

miércoles 21.2.2018 20:00

Laser Show Hall (Brno)

(Škwor - Uzavřenej kruh tour 2018)

viernes 23.2.2018 19:30 - 23.2.2018

(Brno)

(Černohorské šlápoty)

viernes 23.2.2018 20:00 - sábado 24.2.2018 21:00

Palackého náměstí (Brno)

(The Animals and Friends (UK))

(The Animals and Friends (UK))

sábado 24.2.2018 19:30

Sono Centro (Brno)

(Vinex)

mártes 27.2.2018  - viernes 2.3.2018

Ferias de Brno (Brno)

(Uri Caine & Dave Douglas - Jazz & World Music)

(Uri Caine & Dave Douglas - Jazz & World Music)

mártes 27.2.2018 19:30

Casa de reunión (Brno)

(Slza - Holomráz tour 2018)

miércoles 28.2.2018 19:00

(Brno)

(Lidové písně - Filharmonie doma II)

(Lidové písně - Filharmonie doma II)

jueves 1.3.2018 19:30

Casa de reunión (Brno)

(Timmy Trumpet)

viernes 2.3.2018 20:00

Laser Show Hall (Brno)

(Cestovatelské scuk)

sábado 3.3.2018

Brno

(Víš přece, že neslyším, když teče voda)

domingo 4.3.2018 19:00

Casa de Cultura Semilasso (Brno)

(Julia Fischer a Julianna Avdějeva - komorní koncert)

(Julia Fischer a Julianna Avdějeva - komorní koncert)

mártes 6.3.2018 19:30

Casa de reunión (Brno)

(Kleopatra)

sábado 17.2.2018 14:00
sábado 17.2.2018 18:00
domingo 18.2.2018 14:00
sábado 24.2.2018 14:00
sábado 24.2.2018 18:00
domingo 25.2.2018 14:00
sábado 3.3.2018 14:00
sábado 3.3.2018 18:00
domingo 4.3.2018 14:00
sábado 10.3.2018 14:00
sábado 10.3.2018 18:00
domingo 11.3.2018 14:00

Laser Show Hall (Brno)

(Slavné melodie a operní árie)

jueves 15.3.2018

Centro social de Bystrc (Brno)

(Sólista sezony potřetí - Filharmonie doma II)

(Sólista sezony potřetí - Filharmonie doma II)

jueves 15.3.2018 19:30

Casa de reunión (Brno)

(Pavel Wlosok Trio + Rick Margitza, Donny McCaslin)

jueves 15.3.2018 19:30

Sono Centro (Brno)

(Kevin Hays & Lionel Loueke - Jazz & World Music)

(Kevin Hays & Lionel Loueke - Jazz & World Music)

lunes 19.3.2018 19:30

Casa de reunión (Brno)

(Helena a hosté 2018)

jueves 22.3.2018 19:00

Laser Show Hall (Brno)

(Smejko a Tanculienka - Kuk, ani muk!)

sábado 24.3.2018 10:00

Cine universitario Scala (Brno)

(90s Time Travel Rave)

sábado 24.3.2018 20:00

Laser Show Hall (Brno)

(Na hoře Olivetské - zahajovací koncert Velikonočního festivalu duchovní hudby)

(Na hoře Olivetské - zahajovací koncert Velikonočního festivalu duchovní hudby)

domingo 25.3.2018 19:00

(Brno)

(Bach: Janovy Pašije)

viernes 30.3.2018 19:30

(Brno)

(Creedence Clearwater Revived (UK))

(Creedence Clearwater Revived (UK))

viernes 30.3.2018 19:30

Sono Centro (Brno)

(ZakázanÝovoce/Šťastných 13 Tour, host: Marathon)

viernes 30.3.2018 20:00 - 30.3.2018

Club Melodka (Brno)

(Velikonoční košt vín)

lunes 2.4.2018

Gimnasio de Sokol (Brno)

(Freak Power)

(Freak Power)

mártes 3.4.2018 21:00

Alegría (Brno)

(Avishai Cohen 1970)

jueves 5.4.2018 19:30

Laser Show Hall (Brno)

(Pochod Medláneckých ježibab 2018)

sábado 7.4.2018 6:30 - 7.4.2018

Kytnerova (Brno)

(Německé requiem - Filharmonie na stadioně)

(Německé requiem - Filharmonie na stadioně)

jueves 12.4.2018 19:00

Casa de reunión (Brno)

(Lesnickým Slavínem)

sábado 14.4.2018 6:00 - 14.4.2018

Brno

(Vivat Glenn Miller!)

sábado 14.4.2018 18:30

Casa de Cultura Rubín (Brno)

(Cesty za sluncem)

domingo 15.4.2018

Brno

(Lenka Nová)

lunes 23.10.2017 19:00
miércoles 18.4.2018 19:00

Casa de Cultura Semilasso (Brno)

(Šansoniérka Radka Fišarová - Madamme de Paris)

jueves 19.4.2018

Centro social de Bystrc (Brno)

(Cestami hrázného Františka Šikuly)

sábado 21.4.2018 10:00

Brno

(Vycházka ke Dni Země)

sábado 21.4.2018 10:00

Brno

(Veřejný turistický závod - jihomoravský krajský pohár a mistrovství kraje)

domingo 22.4.2018 9:00

Brno

(Flamenco: Pérez & Segura & Pérez - Jazz & World Music)

(Flamenco: Pérez & Segura & Pérez - Jazz & World Music)

lunes 23.4.2018 19:30

Casa de reunión (Brno)

(Touha po domově -  Filharmonie na stadioně)

(Touha po domově - Filharmonie na stadioně)

jueves 26.4.2018 19:00

Casa de reunión (Brno)

(Bach: Mše h moll)

jueves 26.4.2018 19:30

(Brno)

(Supertramp Classics)

(Supertramp Classics)

viernes 27.4.2018 19:30

Sono Centro (Brno)

(Right Said Fred)

(Right Said Fred)

sábado 28.4.2018 21:00

Laser Show Hall (Brno)

(Putování hornickým krajem)

mártes 8.5.2018 7:30 - 8.5.2018

Brno

(Na hrudi obra obláček malý... - Filharmonie na stadioně)

(Na hrudi obra obláček malý... - Filharmonie na stadioně)

jueves 10.5.2018 19:00

Casa de reunión (Brno)

(Shrek)

sábado 12.5.2018 14:00

Kajot Arena (Brno)

(Duch)

jueves 17.5.2018 19:30

Kajot Arena (Brno)

(Oblastní setkání VHT na Babách 2018)

viernes 18.5.2018  - domingo 20.5.2018

Brno

(Králova řeč)

(Králova řeč)

mártes 4.11.2014 19:00
lunes 28.12.2015 19:00
sábado 9.4.2016 19:00
miércoles 4.5.2016 19:00
lunes 23.5.2016 17:00
viernes 3.6.2016 19:00
domingo 18.9.2016 19:00
lunes 20.3.2017 19:00
miércoles 26.4.2017 19:00
miércoles 31.5.2017 19:00
lunes 12.6.2017 19:00
miércoles 6.9.2017 19:00
jueves 16.11.2017 19:00
miércoles 13.12.2017 19:00
sábado 24.2.2018 19:00
viernes 16.3.2018 19:00
domingo 20.5.2018 19:00

Teatro nacional de Brno - Teatro de Mahen (Brno)

(Divadelní svět Brno)

jueves 24.5.2018  - lunes 28.5.2018

Teatro nacional de Brno - Ópera de Janáček (Brno)

(Mozart: Slavnostní nešpory)

jueves 24.5.2018 19:30

Casa de reunión (Brno)

(Meeting Brno 2018)

viernes 25.5.2018  - domingo 3.6.2018

Brno

(100 let Re:publika 1918-2018)

viernes 1.6.2018  - domingo 17.6.2018

Ferias de Brno (Brno)

(Krajem Pohádky máje)

sábado 2.6.2018 6:00 - 2.6.2018

Brno

(Pirates of the Caribbean in Concert)

(Pirates of the Caribbean in Concert)

domingo 10.6.2018 18:00

Kajot Arena (Brno)

(Oenoforum 2018 - Czech International Wine Competition)

viernes 22.6.2018

Casa de reunión (Brno)

(Marathon hudby 2018)

jueves 9.8.2018  - domingo 12.8.2018

Brno

(Brněnská podkova 2018)

sábado 15.9.2018 6:00 - 15.9.2018

Palackého náměstí (Brno)

(Brněnská podkova 2017)

sábado 30.9.2017 6:30 - 30.9.2017
sábado 22.9.2018 6:00 - 22.9.2018

Palackého náměstí (Brno)

(Kolem Svratky - Toulavý kočárek)

sábado 22.9.2018 10:00 - 22.9.2018

Brno

(Pochod s chutí)

sábado 29.9.2018 9:00 - 29.9.2018

Brno

(Noční výsadek v Medlánkách)

viernes 5.10.2018 18:00

Brno

(Podzimní medlánecký pochod)

sábado 7.10.2017 6:30
sábado 6.10.2018 8:00 - 6.10.2018

Brno

(Veřejný turistický závod - jihomoravský krajský pohár pro rok 2019)

domingo 7.10.2018 9:30

Brno

(Brněnská 16)

miércoles 10.10.2018  - sábado 13.10.2018

Sala de Břetislav Bakala (Brno)

(Daniel Landa 50)

sábado 27.10.2018 20:00

Kajot Arena (Brno)

(Cesty za sluncem)

domingo 4.11.2018

Brno

(Sametový košt vín)

sábado 17.11.2018 10:00

(Brno)

(Janáček Brno 2018)

jueves 22.11.2018  - sábado 8.12.2018

Teatro nacional de Brno - Ópera de Janáček (Brno)

(Brněnské Vánoce 2018)

viernes 23.11.2018  - domingo 23.12.2018

Moravské náměstí (Brno), náměstí Svobody (Brno), Zelný trh (Brno)

(Smokie - The symphony tour 2018)

sábado 1.12.2018 19:00

Kajot Arena (Brno)

(Cesty za sluncem)

domingo 2.12.2018

Brno

(Xindl X: seXy eXity tour 2018)

jueves 13.12.2018 19:30

Casa de Cultura Semilasso (Brno)

(Čínský národní cirkus 2019 - The great wall)

miércoles 23.1.2019 19:00

(Brno)

Búsqueda de entradas: 186

nahoru ^ | tisk | komentovat

Viewed 478 times