Vacaciones en la República Checa:CZeCOTTourmapsBohemia del esteUNESCOVacaciones activasHorarios

skočit na navigaci | skočit na obsah


no registrado
Entrar en el sistema
selección de la lengua: cn cz de en es fr it jp nl pl ru

Brno - Teatro de Janáček.
fotografie: anterior | más

nahoru ^


Brno - Calendario de eventos

Eventos recomendados

(Království Benin: Bronzy zkropené krví)

viernes 14.4.2017  - domingo 22.10.2017

Palacio de las Aristócratas (Brno)

(Eva Pilarová ve vile Tugendhat)

lunes 4.9.2017 20:00

Villa de Tugendhat (Brno)

Búsqueda de acontecimientos

(Království Benin: Bronzy zkropené krví)

viernes 14.4.2017  - domingo 22.10.2017

Palacio de las Aristócratas (Brno)

(Džadoňova vila)

viernes 28.4.2017  - domingo 29.10.2017

Villa de Jurkovič (Brno)

(Venuše - Fotografie Jindřicha Štreita)

viernes 28.4.2017  - domingo 1.10.2017

Palacio de las Aristócratas (Brno)

(Tajemná Indonésie - Nová Guinea)

(Tajemná Indonésie - Nová Guinea)

mártes 30.5.2017  - sábado 30.9.2017

Laberinto debajo del mercado de verduras (Brno)

(Stavba jako Brno)

jueves 1.6.2017  - domingo 31.12.2017

Špilberk - castillo y museo (Brno)

(Pupeny)

(Pupeny)

viernes 4.8.2017  - lunes 2.10.2017

(Brno)

(Radek Kratina - Konstanty a proměnné)

jueves 31.8.2017  - domingo 15.10.2017

Špilberk - castillo y museo (Brno)

(Echoes – 100 let finského designu a architektury)

(Echoes – 100 let finského designu a architektury)

viernes 1.9.2017  - domingo 1.10.2017

Villa Löw-Beer (Brno)

(Chvála sběratelství: 200 let služby moravské kultuře a vědě)

sábado 9.9.2017  - domingo 7.1.2018

Museo nacional de Moravia - Palacio de Ditrichstejn (Brno)

(Jana Jano - Esence)

(Jana Jano - Esence)

lunes 11.9.2017  - 2.10.2017

Kulturárium Café (Brno)

(3 výstavy pro celou rodinu)

sábado 16.9.2017  - domingo 19.11.2017

Palacete de los Mitrovský (Brno)

(Jede Kudrna okolo Brna – IML)

sábado 23.9.2017  - domingo 24.9.2017

Brno

(Den dráhy v Zastávce u Brna)

sábado 23.9.2017

Brno hl.n. (Brno), ČD Bike (Kralice nad Oslavou), Zastávka u Brna (Zastávka)

(Beer Fest Brno)

(Beer Fest Brno)

sábado 23.9.2017 10:30 - 23.9.2017

(Brno)

(Všichni Teigeho muži)

sábado 23.9.2017 18:00

Obilní trh (Brno)

(5|10 mil Brnem)

sábado 23.9.2017 19:00

Husova (Brno)

(Finálový galavečer Česká miss 2017)

(Finálový galavečer Česká miss 2017)

sábado 23.9.2017 19:30

Kajot Arena (Brno)

(Soutěž žactva ve volném lezení na balvanu)

domingo 24.9.2017 13:30

Brno

(HC Kometa Brno - HC Dukla Jihlava)

jueves 17.8.2017 18:00
domingo 24.9.2017 17:00

Kajot Arena (Brno)

(Katta, Bogorodice Djevo)

domingo 24.9.2017 19:00 - 24.9.2017

Iglesia de San Pedro y San Pablo (Brno)

(Prachy!!!)

domingo 24.9.2017 19:00

Casa de Cultura Semilasso (Brno)

(Harold Pinter: Návrat domů)

domingo 24.9.2017 19:30

Teatro Husa na provázku (Brno)

(Lukáš Hurník: Poslední léto s Juliet)

lunes 25.9.2017 19:00

Galería Morava de Brno - Palacio de Lugartenencia (Brno)

(HC Kometa Brno - HC Sparta Praha)

viernes 3.1.2014 18:30
domingo 6.4.2014 18:00
lunes 7.4.2014 19:00
sábado 12.4.2014 17:30
viernes 26.9.2014 18:20
domingo 28.12.2014 17:30
mártes 26.9.2017 17:30

Kajot Arena (Brno)

(Tomáš Klus & Jiří Kučerovský - Všechno nejlepší k 9. narozeninám Metro Music Baru)

mártes 26.9.2017 20:30 - 26.9.2017

Metro Music bar (Brno)

(Turnaj Li-Ning Czech Badminton Open 2017 - Brno)

(Turnaj Li-Ning Czech Badminton Open 2017 - Brno)

miércoles 27.9.2017  - sábado 30.9.2017

(Brno)

(Dívka České republiky 2017)

miércoles 27.9.2017 19:30

Laser Show Hall (Brno)

(Dětství Ježíšovo - zahajovací koncert sezony)

(Dětství Ježíšovo - zahajovací koncert sezony)

miércoles 27.9.2017 19:30

Iglesia de San Pedro y San Pablo (Brno)

(Nazareth)

(Nazareth)

jueves 28.9.2017 19:30

Sono Centro (Brno)

(Zetor v krajině)

(Zetor v krajině)

viernes 29.9.2017  - jueves 9.11.2017

Zetor Gallery (Brno)

(Fusion FN 16, Cage Fight, Rizin nomination)

(Fusion FN 16, Cage Fight, Rizin nomination)

viernes 29.9.2017 19:00 - 29.9.2017

Laser Show Hall (Brno)

(Brněnská podkova 2017)

sábado 30.9.2017 6:30

Palackého náměstí (Brno)

(Kolem přehrady)

sábado 30.9.2017 10:00

Brno

(Festivalový předkrm)

(Festivalový předkrm)

sábado 30.9.2017 19:00 - 30.9.2017

Casa de reunión (Brno)

(Veřejný turistický závod - krajský pohár KČT-JMO pro rok 2018)

domingo 1.10.2017 9:30

Brno

(Rodinný víkend: Cirkus Mechanikus)

(Rodinný víkend: Cirkus Mechanikus)

sábado 30.9.2017 10:00 - 30.9.2017
domingo 1.10.2017 10:00 - 1.10.2017

VIDA! centro de ciencia - parque de diversión científico (Brno)

(Kudrnovo koulení pro děti)

domingo 1.10.2017 14:00 - 1.10.2017

Brno

(HC Kometa Brno - HC Vítkovice Ridera)

(HC Kometa Brno - HC Vítkovice Ridera)

mártes 14.8.2012 18:00
domingo 7.10.2012 18:30
viernes 4.1.2013 18:00
domingo 26.10.2014 18:00
mártes 27.1.2015 18:00
domingo 18.9.2016 17:00
domingo 1.10.2017 17:00

Kajot Arena (Brno)

(St Petersburg Ballet - Labutí jezero)

lunes 2.10.2017 16:00
lunes 2.10.2017 20:00

(Brno)

(Fíha tralala - Rok)

mártes 3.10.2017 17:00

Casa de Obreros Židenice (Brno)

(HC Kometa Brno - Malmö Redhawks)

mártes 3.10.2017 19:30

Kajot Arena (Brno)

(Bohumil Hrabal: Příliš hlučná samota)

mártes 3.10.2017 20:00

Teatro Husa na provázku (Brno)

(Vida! After Dark: Cirkus Mechanikus)

(Vida! After Dark: Cirkus Mechanikus)

miércoles 4.10.2017

VIDA! centro de ciencia - parque de diversión científico (Brno)

(Hans Fagius - Švédský Bach)

miércoles 4.10.2017 19:00 - 4.10.2017

Iglesia de la Ascensión de la Virgen María (Brno)

(Satie: Vexations)

(Satie: Vexations)

jueves 5.10.2017 15:00

Casa de reunión (Brno)

(Slavnostní večer ve vile Löw-Beer: Stavitelé a jejich architekti)

(Slavnostní večer ve vile Löw-Beer: Stavitelé a jejich architekti)

jueves 5.10.2017 18:00

Villa Löw-Beer (Brno)

(Imodium - Element tour, Host: Stroy)

jueves 5.10.2017 19:00 - 5.10.2017

Club Melodka (Brno)

(Temné Kecy (SK) - Stand Up Comedy Show)

jueves 5.10.2017 20:00

Alegría (Brno)

(Desmod - Molekuly zvuku tour 2017)

jueves 5.10.2017 20:00

Sono Centro (Brno)

Diagnostic Medical Sonography conference

viernes 6.10.2017  - domingo 8.10.2017

Brno

(Drumfestival Brno)

viernes 6.10.2017 15:00

Laser Show Hall (Brno)

(Noční výsadek 2017)

viernes 6.10.2017 18:00

Centro social Sýpka (Brno)

(Noc vědců)

viernes 6.10.2017 18:00 - 6.10.2017

Jardín botánico de la Facultad de Ciencias Naturales de la Universidad de Masaryk (Brno)

(Vida! Noc vědců)

(Vida! Noc vědců)

viernes 6.10.2017 18:00

Brno

(Ve jménu ®evoluce - zahajovací koncert)

(Ve jménu ®evoluce - zahajovací koncert)

viernes 6.10.2017 19:00

Stadion Kounicova (Brno)

(Pretty roma woman 2017)

viernes 6.10.2017 20:00

Laser Show Hall (Brno)

(Podzimní medlánecký pochod)

sábado 7.10.2017 6:30

Brno

(Master´s hammer, Umbrtka, Malokarpatan)

sábado 7.10.2017 19:00

Fléda (Brno)

(Goldbergovy variace)

sábado 7.10.2017 19:00

Casa de reunión (Brno)

(Dýňová párty v říši divů)

(Dýňová párty v říši divů)

sábado 7.10.2017
domingo 8.10.2017

Chrlická (Brno)

(Scarlatti: Cage: Sonatas)

domingo 8.10.2017 16:00

Casa de reunión (Brno)

(Jób)

domingo 8.10.2017 19:30

Teatro Husa na provázku (Brno)

(Marta Kubišová - Naposledy)

(Marta Kubišová - Naposledy)

domingo 8.10.2017 19:30

Sono Centro (Brno)

(Ruský futurismus a česká avantgarda)

domingo 8.10.2017 20:00 - 8.10.2017

Casa de reunión (Brno)

International Engineering Fair

International Engineering Fair

lunes 9.10.2017  - viernes 13.10.2017

Ferias de Brno (Brno)

(Paradise Lost (UK) + Pallbearer (USA) + Sinistro (PT))

(Paradise Lost (UK) + Pallbearer (USA) + Sinistro (PT))

mártes 10.10.2017 0:00

Fléda (Brno)

(Všechny ty zázračné děti)

(Všechny ty zázračné děti)

mártes 10.10.2017 18:00

Casa de reunión (Brno)

(Cristián Gutiérrez)

mártes 10.10.2017 19:30

(Brno)

(Fešáci 50 let)

jueves 12.10.2017 19:00

Casa de Cultura Semilasso (Brno)

(Monkey Business)

jueves 12.10.2017 20:30

Alegría (Brno)

(Ladislav Klíma: I obešel já polí pět (Edgar))

viernes 13.10.2017 19:30

Teatro Husa na provázku (Brno)

(Separ & Dms + Pil C)

viernes 13.10.2017 20:00

Casa de Cultura Semilasso (Brno)

(Madagaskar - Muzikálové dobrodružství)

sábado 14.10.2017 14:00
sábado 14.10.2017 17:00

Kajot Arena (Brno)

(Barock Quartet - Rockový Bach)

domingo 15.10.2017 19:00 - 15.10.2017

Teatro Reduta (Brno)

(Vstupte...)

lunes 16.10.2017 19:00

Casa de Cultura Semilasso (Brno)

(Ensemble Berlin Prag)

(Ensemble Berlin Prag)

lunes 16.10.2017 19:30

Casa de reunión (Brno)

(Capricornus: Jubilus Bernhardi)

mártes 17.10.2017 19:30

(Brno)

NanoCon

NanoCon

miércoles 18.10.2017  - viernes 20.10.2017

Orea Hotel Voroněž I (Brno)

(Zdravá firma 2017, konference pro management)

miércoles 18.10.2017 13:30

Cine universitario Scala (Brno)

(Petra Janů se skupinou Amsterdam - Tour Léta bláznivá 65)

(Petra Janů se skupinou Amsterdam - Tour Léta bláznivá 65)

miércoles 18.10.2017 19:30

Sono Centro (Brno)

(Slet bubeníků 2017 - Dark side of the groove)

jueves 19.10.2017 20:00

Sala de las Musas (Brno)

(August Strindberg: Slečna Julie)

viernes 20.10.2017 19:30

Teatro Husa na provázku (Brno)

(Veletrh hodinek SEW - Salon Exceptional Watches 2017)

(Veletrh hodinek SEW - Salon Exceptional Watches 2017)

viernes 20.10.2017
sábado 21.10.2017

Galería Morava de Brno - Museo de las Artes Industriales (Brno)

(Separ - Pancier Tour 2017)

sábado 21.10.2017 21:00

Alegría (Brno)

(Výstava citrusů a jiných subtropických a tropických užitkových rostlin)

jueves 19.10.2017 9:00 - 19.10.2017
viernes 20.10.2017 9:00 - 20.10.2017
sábado 21.10.2017 9:00 - 21.10.2017
domingo 22.10.2017 9:00 - 22.10.2017

Jardín botánico de la Facultad de Ciencias Naturales de la Universidad de Masaryk (Brno)

(Monolord (SWE) + Conan (UK))

domingo 22.10.2017 18:30

Sala de las Musas (Brno)

(Jack London: Tulák po hvězdách)

lunes 23.10.2017 19:30

Teatro Husa na provázku (Brno)

(Bugge Wesseltoft - Jazz & World Music)

(Bugge Wesseltoft - Jazz & World Music)

mártes 24.10.2017 19:30

Casa de reunión (Brno)

(Dymytry - Svijany tour 2017, Support: Komunál)

jueves 26.10.2017 19:00 - 26.10.2017

Casa de Cultura Semilasso (Brno)

(Accademia Bizantina - Agitata)

(Accademia Bizantina - Agitata)

jueves 26.10.2017 19:30

Casa de reunión (Brno)

(Hanspaul city v Semilasse!)

viernes 27.10.2017 18:00

Casa de Cultura Semilasso (Brno)

(Koncert hostů)

viernes 27.10.2017 19:30

(Brno)

(Janáčkovo kvarteto)

(Janáčkovo kvarteto)

viernes 27.10.2017 19:30

Casa de reunión (Brno)

(Caveman)

lunes 31.10.2016 19:00
sábado 12.11.2016 17:00
sábado 12.11.2016 20:00
lunes 21.11.2016 19:00
miércoles 7.12.2016 19:30
lunes 19.12.2016 19:00
viernes 6.1.2017 19:00 - 6.1.2017
domingo 5.3.2017 19:00 - 5.3.2017
sábado 11.3.2017 17:00 - 11.3.2017
sábado 11.3.2017 20:00 - 11.3.2017
domingo 9.4.2017 17:00 - 9.4.2017
domingo 9.4.2017 20:00 - 9.4.2017
mártes 2.5.2017 19:00 - 2.5.2017
mártes 16.5.2017 19:30 - 16.5.2017
mártes 6.6.2017 19:00 - 6.6.2017
viernes 23.6.2017 19:00 - 23.6.2017
viernes 15.9.2017 19:00 - 15.9.2017
mártes 26.9.2017 19:00 - 26.9.2017
mártes 10.10.2017 19:00 - 10.10.2017
sábado 28.10.2017 19:00 - 28.10.2017

Teatro de Bolek Polívka (Brno)

(Melnyk-Dvořák: Poetické úvahy ve volných chvílích)

sábado 28.10.2017 19:30

Casa de reunión (Brno)

(Tony Ducháček & support Adam Kubiš)

sábado 28.10.2017 20:00

Mersey Music Pub (Brno)

(S. Mavrogenidou & B. M. Willi - Bbach, Händel & my)

domingo 29.10.2017 20:00 - 29.10.2017

(Brno)

(Václav Havel - Samuel Beckett: Audience - Katastrofa)

mártes 31.10.2017 19:30

Teatro Husa na provázku (Brno)

(Sandra - Everlasting Love 2017)

mártes 31.10.2017 20:00

Laser Show Hall (Brno)

(Ben Cristovao /Poslední tour/)

jueves 2.11.2017 20:00 - 2.11.2017

Sono Centro (Brno)

(Traktor - Prach a vzduch tour)

jueves 2.11.2017 20:00

Casa de Cultura Semilasso (Brno)

(Večer legend 14)

viernes 3.11.2017 18:00

Casa de Cultura Semilasso (Brno)

(Paulie Garand - Live Band Tour 2017)

(Paulie Garand - Live Band Tour 2017)

viernes 3.11.2017 20:00 - 3.11.2017

Club Melodka (Brno)

(Andělé na dosah)

domingo 5.11.2017 15:00

Squash Radost (Brno)

(Bolette Roed a Barbara Maria Willi)

mártes 7.11.2017 19:30

(Brno)

(Biber, Rittler: Requiem)

miércoles 8.11.2017 19:30

Casa de reunión (Brno)

(Barock - Barokní a rockové hity)

jueves 9.11.2017

Centro social de Bystrc (Brno)

(Česko-Norské dialogy - Filharmonie na stadioně)

(Česko-Norské dialogy - Filharmonie na stadioně)

jueves 9.11.2017 19:00

Kounicova (Brno)

(Festival Life!)

viernes 10.11.2017  - domingo 12.11.2017

Ferias de Brno (Brno)

(Lords of the sound - Oscar Music Awards)

mártes 14.11.2017 19:00

Laser Show Hall (Brno)

(21. kolo: HC Kometa Brno - HC Dynamo Pardubice)

miércoles 15.11.2017 18:00 - 15.11.2017

Kajot Arena (Brno)

(21. kongres nemocničních lékárníků)

jueves 16.11.2017  - sábado 18.11.2017

Brno

(La Gioia & Band - Rockové balady)

jueves 16.11.2017 20:00

Alegría (Brno)

(Pochod okolím Ořešína 2017)

viernes 17.11.2017 8:00

Brno

(David Koller Acoustic Tour 2017)

viernes 17.11.2017 19:00

Casa de Cultura Semilasso (Brno)

(ABBA Mania (UK))

(ABBA Mania (UK))

viernes 17.11.2017 19:30

Sono Centro (Brno)

(Kateřinská přehlídka ročníkových a přívlastkových vín)

sábado 18.11.2017 13:00

(Brno)

(Jana Boušková - Má vlast)

sábado 18.11.2017 19:00

(Brno)

(Testament (USA) + Annihilator (CA) + Death Angel (USA))

domingo 19.11.2017 18:00

Sono Centro (Brno)

(The bad plus)

lunes 20.11.2017 19:30

Sono Centro (Brno)

(Adela Banášová a Richard Müller - Ona a on tour)

mártes 21.11.2017 19:00

Squash Radost (Brno)

(Kabát Turné 2017)

mártes 21.11.2017 20:00

Kajot Arena (Brno)

(Folk Team)

miércoles 22.11.2017 19:00

Casa de Cultura Semilasso (Brno)

(Clarinet Factory - Jazz & World Music)

(Clarinet Factory - Jazz & World Music)

miércoles 22.11.2017 19:30

Casa de reunión (Brno)

(Michal Hrůza & Kapela Hrůzy)

miércoles 22.11.2017 20:00

Squash Radost (Brno)

(Opuštěné ostrovy - Filharmonie Doma II)

(Opuštěné ostrovy - Filharmonie Doma II)

jueves 23.11.2017  - viernes 24.11.2017

Casa de reunión (Brno)

(Apokalypsa 18 Years Anniversary)

(Apokalypsa 18 Years Anniversary)

viernes 24.11.2017

Laser Show Hall (Brno)

(Brno Čokofest 2017)

viernes 24.11.2017  - domingo 26.11.2017

(Brno)

(Amco show Brno)

sábado 25.11.2017 17:00

Alegría (Brno)

(AK X Tour - Deset let tvrdě)

sábado 25.11.2017 20:00

Fléda (Brno)

(Víkendové labodílny: Mechanická ZOO)

(Víkendové labodílny: Mechanická ZOO)

sábado 7.10.2017
sábado 14.10.2017
domingo 15.10.2017
sábado 21.10.2017
domingo 22.10.2017
sábado 28.10.2017
domingo 29.10.2017
sábado 4.11.2017
domingo 5.11.2017
sábado 11.11.2017
domingo 12.11.2017
sábado 18.11.2017
domingo 19.11.2017
sábado 25.11.2017
domingo 26.11.2017

VIDA! centro de ciencia - parque de diversión científico (Brno)

(Miroslav Donutil - Na kus řeči)

lunes 27.11.2017 19:00

Casa de Cultura Semilasso (Brno)

(Kreyson - Best of Kreyson tour 2017)

mártes 28.11.2017 20:00

Casa de Cultura Semilasso (Brno)

(Genesis classic performed by Ray Wilson)

mártes 28.11.2017 20:30

Laser Show Hall (Brno)

(Rybičky 48/tour 115 let/speciální host: Zoči Voči (SVK))

(Rybičky 48/tour 115 let/speciální host: Zoči Voči (SVK))

viernes 1.12.2017 20:00

Alegría (Brno)

(Popelka - muzikál na ledě)

sábado 28.11.2015 14:00
sábado 28.11.2015 18:00
sábado 2.12.2017 14:00
sábado 2.12.2017 18:00

Kajot Arena (Brno)

(Visací zámek - Výroční koncert 35 let VZ, Host: Záviš)

sábado 2.12.2017 19:30

Fléda (Brno)

(Bedřich Smetana - Má vlast)

domingo 3.12.2017 19:00

Casa de reunión (Brno)

(Hradišťan - Adventní setkání)

lunes 4.12.2017 19:30

Casa de Cultura Semilasso (Brno)

(Jelen - vánoční koncert 2017)

lunes 4.12.2017 20:00

Sono Centro (Brno)

(Hana Zagorová (Petr Rezek, Boom!Band Jiřího Dvořáka))

(Hana Zagorová (Petr Rezek, Boom!Band Jiřího Dvořáka))

mártes 5.12.2017 19:30

Sono Centro (Brno)

(Lenny)

(Lenny)

miércoles 6.12.2017 19:30

Sono Centro (Brno)

(Aerea Ensemble a Jaroslav Rouček)

miércoles 6.12.2017 19:30

(Brno)

(Magdalena Kožená - Benefiční galakoncert)

jueves 7.12.2017 19:00

Laser Show Hall (Brno)

(Michal Pavlíček - Host: Roman Dragoun)

jueves 7.12.2017 19:00

Casa de Cultura Semilasso (Brno)

(Piaf ! The Show)

(Piaf ! The Show)

jueves 7.12.2017 19:30

Sono Centro (Brno)

(Miro Žbirka - Vánoční Symphonic tour 2017)

sábado 9.12.2017 19:00

Kajot Arena (Brno)

(Čechomor Kooperativa tour 2017)

sábado 9.12.2017 20:00

Alegría (Brno)

(Jakub Smolík)

(Jakub Smolík)

mártes 12.12.2017 19:30

Sono Centro (Brno)

(Barokně-klasicistní advent - předvánoční koncert)

(Barokně-klasicistní advent - předvánoční koncert)

miércoles 13.12.2017 19:30

Casa de reunión (Brno)

(Vánoční koncert - Musica Armonia)

jueves 14.12.2017

Centro social de Bystrc (Brno)

(Lucie Bílá - Bílé vánoce 2017)

(Lucie Bílá - Bílé vánoce 2017)

jueves 14.12.2017 19:30

Sono Centro (Brno)

(Adventní Gospely 2017 Donnell Elly & United Voices (USA))

sábado 16.12.2017 19:30

Casa de Cultura Semilasso (Brno)

(Velvet Underground Revival band Praha)

sábado 16.12.2017 20:00

Mersey Music Pub (Brno)

(Michal je kvítko)

domingo 17.12.2017 10:00

Casa de Cultura Rubín (Brno)

(Monika Absolonová - Tour Až do nebes 2017)

miércoles 20.12.2017 19:00

Laser Show Hall (Brno)

(Adventní gospely 2017 Stella Jones & The Christmas Singers)

(Adventní gospely 2017 Stella Jones & The Christmas Singers)

jueves 21.12.2017 19:30

Sono Centro (Brno)

(Laďa Kerndl - Vánoční koncert)

jueves 21.12.2017 19:30

Casa de Cultura Semilasso (Brno)

(Schütz: Příběh o Kristu)

viernes 22.12.2017 19:30

Casa de reunión (Brno)

(Štěpánský pochod za jesličkami do Vranova)

mártes 26.12.2017 9:00

Brno

(Karkulka a červený balónek)

jueves 31.12.2015 19:00
sábado 31.12.2016 19:00
sábado 30.12.2017 12:00

Casa El Buey Rojo - galería (Brno)

(Děti Ráje)

sábado 9.12.2017 14:00
sábado 9.12.2017 19:00
domingo 10.12.2017 14:00
sábado 16.12.2017 14:00
sábado 16.12.2017 19:00
domingo 17.12.2017 14:00
miércoles 27.12.2017 18:00
jueves 28.12.2017 18:00
viernes 29.12.2017 18:00
sábado 30.12.2017 14:00
sábado 30.12.2017 19:00

Laser Show Hall (Brno)

(Novoroční výstup na Babí lom - Novoroční čtyřlístek 2018)

lunes 1.1.2018

Brno

(Pozdrav z Vídně do světa - novoroční koncert)

(Pozdrav z Vídně do světa - novoroční koncert)

lunes 1.1.2018 16:00
lunes 1.1.2018 20:00

Stadion Kounicova (Brno)

(Klid před bouří - Filharmonie na stadioně)

(Klid před bouří - Filharmonie na stadioně)

jueves 11.1.2018 19:00

Casa de reunión (Brno)

(Cesty za sluncem)

domingo 14.1.2018

Brno

(The World Famous Glenn Miller Orchestra)

mártes 16.1.2018 19:00

Laser Show Hall (Brno)

(Nitai Hershkovits - Jazz & World Music)

(Nitai Hershkovits - Jazz & World Music)

miércoles 17.1.2018 19:30

Casa de reunión (Brno)

(Hudba v myšlenkách Masarykových)

jueves 18.1.2018

Centro social de Bystrc (Brno)

(Stará hudba 20. století - Filharmonie doma II)

(Stará hudba 20. století - Filharmonie doma II)

jueves 18.1.2018 19:30

Casa de reunión (Brno)

(Mozartův efekt - koncert (nejen) pro nastávající rodiče)

(Mozartův efekt - koncert (nejen) pro nastávající rodiče)

sábado 20.1.2018 17:00

Casa de reunión (Brno)

(Persistence Tour 2018)

(Persistence Tour 2018)

miércoles 24.1.2018 17:30

Sono Centro (Brno)

(Duo Jamaha)

jueves 1.10.2015 18:00
mártes 26.1.2016 18:00
mártes 24.1.2017 18:00
miércoles 24.1.2018 18:00

Casa de Cultura Semilasso (Brno)

(Molieri, Czech Ensemble Baroque a Adam Plachetka)

jueves 1.2.2018 19:30

Casa de reunión (Brno)

(Národní balet Gruzie Sukhishvili)

viernes 2.2.2018 19:00

Laser Show Hall (Brno)

(Drumfestival Brno)

sábado 3.2.2018 15:00

Laser Show Hall (Brno)

(Labutí Jezero - Klasika a Led)

sábado 10.2.2018 19:00

Laser Show Hall (Brno)

(Cesty za sluncem)

domingo 11.2.2018

Brno

(Sibiřský Paganini - Tančící housle)

jueves 15.2.2018

Centro social de Bystrc (Brno)

(Mandrage - tour 2018)

(Mandrage - tour 2018)

jueves 15.2.2018 19:30 - 15.2.2018

Sono Centro (Brno)

(Ay, santa Maria)

miércoles 21.2.2018 19:30

(Brno)

(Thomas Anders and ModernTalking band)

miércoles 21.2.2018 20:00

Laser Show Hall (Brno)

(Černohorské šlápoty)

viernes 23.2.2018 20:00 - sábado 24.2.2018 21:00

Palackého náměstí (Brno)

(The Animals and Friends (UK))

(The Animals and Friends (UK))

sábado 24.2.2018 19:30

Sono Centro (Brno)

(Uri Caine & Dave Douglas - Jazz & World Music)

(Uri Caine & Dave Douglas - Jazz & World Music)

mártes 27.2.2018 19:30

Casa de reunión (Brno)

(Slza halové turné 2018 (k druhému albu))

miércoles 28.2.2018 19:00

(Brno)

(Lidové písně - Filharmonie doma II)

(Lidové písně - Filharmonie doma II)

jueves 1.3.2018 19:30

Casa de reunión (Brno)

(Cestovatelské scuk)

sábado 3.3.2018

Brno

(Julia Fischer a Julianna Avdějeva - komorní koncert)

(Julia Fischer a Julianna Avdějeva - komorní koncert)

mártes 6.3.2018 19:30

Casa de reunión (Brno)

(Slavné melodie a operní árie)

jueves 15.3.2018

Centro social de Bystrc (Brno)

(Sólista sezony potřetí - Filharmonie doma II)

(Sólista sezony potřetí - Filharmonie doma II)

jueves 15.3.2018 19:30

Casa de reunión (Brno)

(Kevin Hays & Lionel Loueke - Jazz & World Music)

(Kevin Hays & Lionel Loueke - Jazz & World Music)

lunes 19.3.2018 19:30

Casa de reunión (Brno)

(Helena a hosté 2018)

jueves 22.3.2018 19:00

Laser Show Hall (Brno)

(90s Time Travel Rave)

sábado 24.3.2018 20:00

Laser Show Hall (Brno)

(Na hoře Olivetské - zahajovací koncert Velikonočního festivalu duchovní hudby)

(Na hoře Olivetské - zahajovací koncert Velikonočního festivalu duchovní hudby)

domingo 25.3.2018 19:00

(Brno)

(Bach: Janovy Pašije)

viernes 30.3.2018 19:30

(Brno)

(Creedence Clearwater Revived (UK))

(Creedence Clearwater Revived (UK))

viernes 30.3.2018 19:30

Sono Centro (Brno)

(Pochod Medláneckých ježibab 2018)

sábado 7.4.2018 6:30 - 7.4.2018

Brno

(Německé requiem - Filharmonie na stadioně)

(Německé requiem - Filharmonie na stadioně)

jueves 12.4.2018 19:00

Casa de reunión (Brno)

(Lesnickým Slavínem)

sábado 14.4.2018 6:00 - 14.4.2018

Brno

(Vivat Glenn Miller!)

sábado 14.4.2018 18:30

Casa de Cultura Rubín (Brno)

(Cesty za sluncem)

domingo 15.4.2018

Brno

(Šansoniérka Radka Fišarová - Madamme de Paris)

jueves 19.4.2018

Centro social de Bystrc (Brno)

(Cestami hrázného Františka Šikuly)

sábado 21.4.2018 10:00

Brno

(Vycházka ke Dni Země)

sábado 21.4.2018 10:00

Brno

(Veřejný turistický závod - krajský pohár a mistrovství JM kraje)

domingo 22.4.2018 9:00

Brno

(Flamenco: Pérez & Segura & Pérez - Jazz & World Music)

(Flamenco: Pérez & Segura & Pérez - Jazz & World Music)

lunes 23.4.2018 19:30

Casa de reunión (Brno)

(Touha po domově -  Filharmonie na stadioně)

(Touha po domově - Filharmonie na stadioně)

jueves 26.4.2018 19:00

Casa de reunión (Brno)

(Bach: Mše h moll)

jueves 26.4.2018 19:30

(Brno)

(Supertramp Classics)

(Supertramp Classics)

viernes 27.4.2018 19:30

Sono Centro (Brno)

(Putování hornickým krajem)

mártes 8.5.2018 7:30 - 8.5.2018

Brno

(Na hrudi obra obláček malý... - Filharmonie na stadioně)

(Na hrudi obra obláček malý... - Filharmonie na stadioně)

jueves 10.5.2018 19:00

Casa de reunión (Brno)

(Shrek)

sábado 12.5.2018 14:00

Kajot Arena (Brno)

(Duch)

jueves 17.5.2018 19:30

Kajot Arena (Brno)

(Oblastní setkání VHT na Babách 2018)

viernes 18.5.2018  - domingo 20.5.2018

Brno

(Králova řeč)

(Králova řeč)

mártes 4.11.2014 19:00
lunes 28.12.2015 19:00
sábado 9.4.2016 19:00
miércoles 4.5.2016 19:00
lunes 23.5.2016 17:00
viernes 3.6.2016 19:00
domingo 18.9.2016 19:00
lunes 20.3.2017 19:00
miércoles 26.4.2017 19:00
miércoles 31.5.2017 19:00
lunes 12.6.2017 19:00
miércoles 6.9.2017 19:00
jueves 16.11.2017 19:00
miércoles 13.12.2017 19:00
sábado 24.2.2018 19:00
viernes 16.3.2018 19:00
domingo 20.5.2018 19:00

Teatro nacional de Brno - Teatro de Mahen (Brno)

(Mozart: Slavnostní nešpory)

jueves 24.5.2018 19:30

Casa de reunión (Brno)

(Krajem Pohádky máje)

sábado 2.6.2018 6:00 - 2.6.2018

Brno

(Kolem Svratky - Toulavý kočárek)

sábado 22.9.2018 10:00 - 22.9.2018

Brno

(Noční výsadek v Medlánkách)

viernes 5.10.2018 18:00

Brno

(Veřejný turistický závod - krajský pohár KČT-JMO 2019)

domingo 7.10.2018 9:30

Brno

(Cesty za sluncem)

domingo 14.10.2018

Brno

(Daniel Landa 50)

sábado 27.10.2018 20:00

Kajot Arena (Brno)

(Cesty za sluncem)

domingo 4.11.2018

Brno

(Cesty za sluncem)

domingo 2.12.2018

Brno

Búsqueda de entradas: 225

nahoru ^ | tisk | komentovat

Viewed 475 times